moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dołącz do Adopcji z Sercem!

Data dodania: 07.04.2022

Rodzeństwo – 12-letnia Natasha i 7-letni Gabriel – powoli zadomawia się w Kasisi, zjednując sobie pierwszych przyjaciół.

Zanim trafili do Kasisi, żyli w kochającym domu. Rok temu ich mama zmarła, a tata, poszukując pracy pozwalającej na samodzielne utrzymanie całej rodziny, nie był w stanie zaopiekować się dziećmi. Natasha i Gabriel, mimo starań taty, trafili do Domu w Kasisi w bardzo złym stanie. Siostry i mamies od razu zaopiekowały się dziećmi i zapewniły je, że są już bezpieczne i nigdy więcej niczego im nie zabraknie.

Dziś Natasha odkrywa w sobie talent fryzjerski, czego doskonale dowodzi fryzura Blessing – jesteśmy pod wrażeniem! Zabawa we fryzjera zapełnia czas dziewczynki, która czeka na pójście do nowej szkoły w przyszłym semestrze.

My wiemy, że Kasisi to dla każdego dziecka, które niesie ze sobą bagaż krzywd i rozczarowań światem to miejsce, w którym znajdzie szczęście i prawdziwych przyjaciół. Przyjaciół, takich jak Wy. Adopcja z Sercem po to właśnie jest! To najprostszy na świecie sposób, by łączyć nasze dzieci ze wspaniałymi ludźmi, gotowymi towarzyszyć im w rozwijaniu skrzydeł! Dołącz do Adopcji z Sercem! Zróbmy wszystko, by Natasza poznała dziś jak najwięcej wspaniałych PRZYJACIÓŁ!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
2 010 zł
potrzebujemy:
48 000 zł