moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Natasha 13 l

16
Urodziny: 12.11.2010
W Kasisi od: 31.03.2022

Natasza oraz jej brat Gabriel, razem z którym trafiła do Kasisi, jeszcze do niedawna mieli normalny dom i kochającą rodzinę. Życie przywiodło rodzeństwo do nas, ponieważ w 2021 r. zmarła ich mama, a tata większość czasu spędza poza domem, szukając pracy. Nie jest w stanie zaopiekować się córką i synem. Dzieciaki trafiły do Kasisi bardzo zaniedbane. Od razu otrzymały pomoc i pewność, że tu niczego im nie zabraknie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Natasha i jej brat Gabriel zamieszkali ze swoim tatą. Wciąż jednak otrzymują wsparcie w ramach projektu "Adoptuj z sercem".
LIPIEC 2023
Natasha zamieszkała w House of Mercy. Nie mieliśmy żadnych obaw, czy się odnajdzie w grupie starszych dziewcząt. Pomimo że chodzi dopiero do 4 klasy, jest świetnie zorganizowana, a swoim poczuciem humoru sprawia, że z domku do późnego wieczoru dobiegają odgłosy śmiechów. Martwią nas jedynie jej problemy z gardłem. Lekarze cały czas szukają i nie mogą znaleźć przyczyny uporczywego kaszlu. 
LIPIEC 2022
Zaklimatyzowała się w Kasisi. Jest w stałym kontakcie ze swoim tatą. Chodzi do drugiej klasy. Ma przewlekły kaszel, wykonujemy komplet badań, aby poznać przyczynę.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Basia G.

Klasa 3b ZSK

Agata i Bogdan Szydełko

Edyta

Karolina

Karolina

Urszula

Ania

Marzena

Basia

:) <3

Monika

Arek

Magda

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 001 zł
potrzebujemy:
10 000 zł