moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Jeśli nie napisaliście jeszcze listu do dziecka, koniecznie musicie to nadrobić

Data dodania: 15.08.2022

STOP! Jeśli nie napisaliście jeszcze listu do dziecka, koniecznie musicie to nadrobić. Nie przekonujemy Was? Niech zrobi to Natasha. 🙂

Dziewczynka trafiła do Kasisi kilka miesięcy temu i odkąd dowiedziała się, że takie listy przychodzą, stało się to jej ogromnym marzeniem. Żeby ktoś o niej pomyślał. Żeby dla kogoś była tak ważna. Natasha jest pewna, że jej mama by do niej pisała – kobieta zmarła rok temu. Tata cały czas spędza poza domem, szukając pracy. Te listy, pełne dobrych życzeń i pozornie prostych informacji o Was, to dla tych dzieci prawdziwe wsparcie.

Ale ale – drodzy rodzice Natashy, nie zawiedliście! 👏 Ostatnio dostała właśnie taki list i prezent. Po chwili naprawdę WYBUCHOWEJ radości, od razu usiadła, żeby odpisać swojej nowej polskiej przyjaciółce. Magdo, sprawiłaś Natashy ogromną radość!

Także proponujemy – długopisy w dłoń, a jeśli nie macie na to czasu, przekażcie dzieciakom poprzez link na dole choć jedną czekoladę. Dlaczego przez internet? Bardzo chcielibyśmy je po prostu wysyłać bezpośrednio od Was, ale czekolady nie wytrzymują upalnej podróży – pozostaje nam kupować je na miejscu.

Jesteśmy pewni, że pewnego dnia i Wy otrzymacie list zaczynający się od słów „Droga Anno…” lub „Drogi Pawle…” i na własnej skórze odczujecie to, co my widzimy codziennie – bezmiar miłości, której dzieci zwracają wielokrotność za każdą adopcję, zapełnioną półkę spiżarni lub po prostu serdeczny list.
To jak, przyłączycie się?

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł