moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Natasha 11 l

10
16
Urodziny: 12.11.2010
W Kasisi od: 31.03.2022

Natasza oraz jej brat Gabriel, razem z którym trafiła do Kasisi, jeszcze do niedawna mieli normalny dom i kochającą rodzinę. Życie przywiodło rodzeństwo do nas, ponieważ w 2021 r. zmarła ich mama, a tata większość czasu spędza poza domem, szukając pracy. Nie jest w stanie zaopiekować się córką i synem. Dzieciaki trafiły do Kasisi bardzo zaniedbane. Od razu otrzymały pomoc i pewność, że tu niczego im nie zabraknie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Zaklimatyzowała się w Kasisi. Jest w stałym kontakcie ze swoim tatą. Chodzi do drugiej klasy. Ma przewlekły kaszel, wykonujemy komplet badań, aby poznać przyczynę.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Talerz dla ucznia
+12 serc

Talerz dla ucznia

12,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Agnieszka

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Agata i Bogdan Szydełko

Edyta

MADZIAMADZIA

Klasa 2b ZSK

Anonimowy Darczyńca

Iwona

Anonimowy Darczyńca

Karolina

Urszula

Ania

Malwina

Monia

Marzena

Margo

Beata Kernstein

Basia

:) <3

Koliberek

Monika

Arek

Magda

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
6 112 zł
potrzebujemy:
10 000 zł