moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Mała Marcy czeka na adopcyjnych opiekunów

Data dodania: 13.05.2021

Paczka gorących jak afrykańskie słońce newsów doleciała do nas prosto z Kasisi i nie wahamy się Wam o wszystkim opowiedzieć!

W niedzielę młodzież wyruszyła do szkół rozsianych po całej Zambii. W poniedziałek zaczął się kolejny trymestr. Pożegnanie wakacji było huczne! Grill, smakołyki i duuużo radości.

Żeby do szkolnych ławek wrócić z właśnie radością i bez stresu wywołanego zagrożeniem zbliżającą się do Zambii trzecią falą pandemii, wszyscy nasi podopieczni, którzy skończyli 18 lat, zostali zaszczepieni. Szczepią się też siostry i pracownicy.

Bezpieczna, choć bez szczepienia, jest też miesięczna Mercy, która w Kasisi znalazła swój dom. Mama dziewczynki ma 17 lat. Nikt z krewnych nie chciał jej pomóc, uważając, że jej dziecko, to jej problem. Młoda mama została z dzieckiem sama. Będąc przewlekle chorą, nie była w stanie podjąć pracy i zapewnić dziecku odpowiedniej opieki. Mercy dołączyła dziś do naszego adopcyjnego projektu i czeka na wspaniałych opiekunów, którzy będą jej towarzyszyć w rozwoju i wspaniałym dzieciństwie w Kasisi.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł