moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Nelly, jesteśmy wdzięczni, że jesteś z nami

Data dodania: 02.03.2023
Nelly wiele w życiu przeszła. Trafiła do Kasisi mając trzy miesiące, była niewidoma i całkowicie sparaliżowana. Jej determinacja udowodniła nam, że z każdego problemu można się podnieść.
Wczoraj nasza Nelly obchodziła 30 urodziny! Świętowała je razem z koleżankami z Kasisi. Dziękujemy Wam za każdy kawałek tortu, który jej podarowaliście. Wczoraj tort dla Nelly przywiozła też doktor Sahar, która, jak się okazało, również obchodzi urodziny 1- go marca:)
Nelly ma za sobą kilka operacji, w tym dwie w Polsce. Siostra Mariola walczyła o nią bardzo, zrobiła wszystko co w jej mocy, żeby wyprowadzić jej zdrowie na prostą. Dzięki leczeniu, jej stan poprawił się na tyle, że chodzi, widzi, mówi i dużo się uśmiecha. Nigdy nie będzie w pełni samodzielna, zawsze ktoś musi przy niej być, ale to, że wciąż jest z nami, że tak świetnie funkcjonuje, jest prawdziwym cudem.
Dziś Nelly to już kobieta, która uwielbia czasopisma i oglądanie telewizji z siostrą Mariolą. Czasem też wybierze się do miasta na zakupy, które sprawiają jej wielka radość.
Nelly, jesteśmy wdzięczni, że jesteś z nami. Kochamy Cię i zawsze będziemy wspierać!!!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
505 zł
potrzebujemy:
11 000 zł