moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Poznajcie malutką Blessing

Data dodania: 29.11.2021

Czy można lepiej zacząć jutrzejszy dzień #GivingTuesday – w którym cały świat celebruje dobroczynność – niż ze świadomością, że dzięki Wam Blessing ma dom, w którym będzie otoczona miłością, zaopiekowana i otrzyma wszystko, by móc rozwijać się w pełni swoich możliwości? Że tyle ludzi o niej wie, że tuli ją nawet na odległość i zdecydowali się być jej adopcyjnymi rodzicami?

Trzymiesięczną Blessing do Kasisi przyniósł niedawno tata. Jest niewidoma. W domu poza dziewczynką jest jeszcze pięcioro rodzeństwa, z których dwoje podobnie jak Blessing nie widzi.

Czasem zdaje się, że istnieje jakiś limit cierpienia, który człowiek może znieść. Jednak słuchając historii tej rodziny, widać, że zło postanowiło dać tu o sobie znać w trójnasób. Mama malutkiej Blessing choruje na nowotwór. Lekarze właśnie wypisali ją ze szpitala, nie będąc w stanie nic więcej jej zaproponować… W tak trudnej sytuacji domowej tata małej Blessing nie był już w stanie zająć się dziewczynką, która zwłaszcza teraz wymaga szczególnej opieki. Przynosząc ją do Kasisi, podjął słuszną decyzję. My wiemy, że dzięki siostrom i Wam niczego jej nie zabraknie, zwłaszcza miłości.

Już dziś dziękujemy za każde SERCE, gotowe przyjąć poprzez adopcję malutką Blessing

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł