moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Poznajcie Sylvie i Grace

Data dodania: 10.03.2022

Kiedy na świecie przybywa miejsc, w których dzieje się zło, nie możemy zapominać, że są i takie, w których zło zamienia się w czyste dobro.

Zajrzyjcie dziś z nami do Kasisi i poznajcie dwie śliczne dziewczynki, które kilka dni temu przyjęliśmy do DOMU.

Sylvia ma dwa miesiące i waży zaledwie 2 kilogramy. Mama dziewczynki zmarła, a nikt z bliskich nie chciał zaopiekować się maleństwem. Trafiła do nas bardzo zaniedbana. Od razu przyjęliśmy ją do House of Hope i walczymy z infekcją skóry.

Grace ma około 4 lat. Nie wiemy dokładnie, kiedy się urodziła. Cierpi na porażenie mózgowe, jest niewidoma. Jej mama zostawiła córkę u babci, a sama żyje na ulicy. Babcia nie była w stanie zapewnić wnuczce odpowiedniej opieki, dlatego przyprowadziła dziewczynkę do opieki społecznej, skąd Grace trafiła do nas. Malutka jest wystraszona. Nie mówi, nie chce jeść, cały czas płacze. Szepczemy jej do ucha, że tu będzie jej dobrze, że jest kochana i bezpieczna.

Te dwie malutkie istoty już tak dużo złego w życiu doświadczyły. Chcemy im pokazać, że ten rozdział jest już zamknięty. Teraz mają prawdziwy dom, gdzie są ważne i kochane. Pokażcie Sylvii i Grace, że nie są same. Zaproście je dziś do swojej rodziny!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 387 zł
potrzebujemy:
4 950 zł