moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Poznajcie Sylvie i Grace

Data dodania: 10.03.2022

Kiedy na świecie przybywa miejsc, w których dzieje się zło, nie możemy zapominać, że są i takie, w których zło zamienia się w czyste dobro.

Zajrzyjcie dziś z nami do Kasisi i poznajcie dwie śliczne dziewczynki, które kilka dni temu przyjęliśmy do DOMU.

Sylvia ma dwa miesiące i waży zaledwie 2 kilogramy. Mama dziewczynki zmarła, a nikt z bliskich nie chciał zaopiekować się maleństwem. Trafiła do nas bardzo zaniedbana. Od razu przyjęliśmy ją do House of Hope i walczymy z infekcją skóry.

Grace ma około 4 lat. Nie wiemy dokładnie, kiedy się urodziła. Cierpi na porażenie mózgowe, jest niewidoma. Jej mama zostawiła córkę u babci, a sama żyje na ulicy. Babcia nie była w stanie zapewnić wnuczce odpowiedniej opieki, dlatego przyprowadziła dziewczynkę do opieki społecznej, skąd Grace trafiła do nas. Malutka jest wystraszona. Nie mówi, nie chce jeść, cały czas płacze. Szepczemy jej do ucha, że tu będzie jej dobrze, że jest kochana i bezpieczna.

Te dwie malutkie istoty już tak dużo złego w życiu doświadczyły. Chcemy im pokazać, że ten rozdział jest już zamknięty. Teraz mają prawdziwy dom, gdzie są ważne i kochane. Pokażcie Sylvii i Grace, że nie są same. Zaproście je dziś do swojej rodziny!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł