moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wyruszcie w podróż życia z Marią i Josephem

Data dodania: 14.11.2022

Czy może być lepszy sposób, by uczcić obchodzony kilka dni temu Światowy Dzień Adopcji, niż podarować rodzinę tym najmniejszym, którym los na starcie ją odebrał?

Dziś Kasisi stało się DOMEM dla dwójki maluszków w potrzebie – rodzeństwa Marii i Josepha. Ich pierwszy dzień na świecie przyniósł też tragedię dla całej rodziny. Podczas porodu bliźniaków ich mama dostała silnego krwotoku. Nie udało się jej uratować. Tata maluszków, mimo prób, nie był w stanie zapewnić im właściwej opieki. Dziś podjął dobrą decyzję. Powierzył swoje skarby w najlepsze ręce – sióstr i Wasze. Dzięki Wam te maleństwa dostaną wszystko, czego potrzeba małemu człowiekowi na starcie: odpowiednio dostosowaną dietę, opiekę medyczną, własne łóżeczka z czystą pościelą, ukochane misie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, gotowe do tulenia w każdej chwili ramiona i ogrom MIŁOŚCI. Gdyby nie Wy, los maluszków byłby zupełnie inny.

Dziękujemy Wam dziś właśnie za to – że możemy ten los korygować już na samym początku życia dzieci, zamieniać beznadzieję w nadzieję, za to, że nie jesteśmy bezsilni, że każdemu trafiającemu do nas maleństwu możemy szepnąć do uszka: ty nabieraj sił, my bierzemy się do roboty!!!

Dziś zapraszamy Was, by ruszyć z Marią i Josephem w najlepszą podróż, podróż ich ŻYCIA.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł