moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Joseph 1 l

15
Urodziny: 14.09.2022
W Kasisi od: 30.10.2022
Joseph przyszedł na świat we wrześniu 2022 roku razem ze swoją siostrą bliźniaczką Marią. Nic nie zapowiadało, że wielką radość w rodzinie przerwie tragedia. Kilka dni po porodzie maleństwa straciły kochającą mamę. Kobieta dostała krwotoku i zmarła. Joseph i Maria mają również tatę, ale nie jest on w stanie zająć się tak małymi dziećmi, dlatego przyniósł je do Kasisi. Mamy nadzieję, że gdy dzieci podrosną i staną się bardziej samodzielne, tata będzie mógł zabrać je do siebie.
poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Na szczęście pomału kończy się etap łapania wszelkich infekcji, które rozkładały Jospeha i jego siostrę bliźniaczkę na długie dni. Teraz już nie w łóżeczku, ale najczęściej spotkać ich można uśmiechniętych i bawiących się w pokoiku dla najmłodszych dzieci. 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka Wilk

Justyna i Paweł

Natalia :)

Irena Zając

Wiktoria

Marika

Agata

Kalina

MagdalenaSM

anonim

Ewa i Sławek

Anonimowy Darczyńca

Szkolny Klub Wolontariatu SP3 Międzyrzecz

Aneta I

Haniaaa

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł