moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Joseph 1 l

22
Urodziny: 14.09.2022
W Kasisi od: 30.10.2022
Joseph przyszedł na świat we wrześniu 2022 roku razem ze swoją siostrą bliźniaczką Marią. Nic nie zapowiadało, że wielką radość w rodzinie przerwie tragedia. Kilka dni po porodzie maleństwa straciły kochającą mamę. Kobieta dostała krwotoku i zmarła. Joseph i Maria mają również tatę, ale nie jest on w stanie zająć się tak małymi dziećmi, dlatego przyniósł je do Kasisi. Mamy nadzieję, że gdy dzieci podrosną i staną się bardziej samodzielne, tata będzie mógł zabrać je do siebie.
poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Rozpiera go energia. Jest bardzo rezolutny. Dobrze rośnie. Infekcje, które dawniej łapał jedna po drugiej, teraz, ku naszej radości, omijają go szerokim łukiem. Ma bardzo dobrą relację ze swoją siostrą bliźniaczką Marią. Trzymają się razem i bardzo się kochają.
LIPIEC 2023
Na szczęście pomału kończy się etap łapania wszelkich infekcji, które rozkładały Jospeha i jego siostrę bliźniaczkę na długie dni. Teraz już nie w łóżeczku, ale najczęściej spotkać ich można uśmiechniętych i bawiących się w pokoiku dla najmłodszych dzieci. 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Natalia Knapczyk

Kasia

Ali

Klaudia

Liliana

Weronika i Karol

Paulina

Monika i Artur

Viktoria

Agnieszka Wilk

Justyna i Paweł

Natalia :)

Irena Zając

Wiktoria

Marika

Agata

MagdalenaSM

anonim

Ewa i Sławek

Szkolny Klub Wolontariatu SP3 Międzyrzecz

Aneta I

Haniaaa

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł