Pilna adopcja

Joseph 2 m

Urodziny: 14.09.2022
W Kasisi od: 14.11.2022
Joseph przyszedł na świat we wrześniu 2022 roku razem ze swoją siostrą bliźniaczką Marią. Nic nie zapowiadało, że wielką radość w rodzinie przerwie tragedia. Kilka dni po porodzie maleństwa straciły kochającą mamę. Kobieta dostała krwotoku i zmarła. Joseph i Maria mają również tatę, ale nie jest on w stanie zająć się tak małymi dziećmi, dlatego przyniósł je do Kasisi. Mamy nadzieję, że gdy dzieci podrosną i staną się bardziej samodzielne, tata będzie mógł zabrać je do siebie.

Mleko terapeutyczne

Mleko terapeutyczne

Przytulanki

Przytulanki

Komplet badań

Komplet badań

Witaminy

Witaminy

Agata

Kalina

MagdalenaSM

Ewa i Sławek

anonim

Anonimowy Darczyńca

Szkolny Klub Wolontariatu SP3 Międzyrzecz

Aneta I

Haniaaa

Cyryl Jan Łukasiak

MadziaMadzia

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.