Bejbiki

Joseph 1 l

Urodziny: 14.09.2022
W Kasisi od: 30.10.2022
Joseph przyszedł na świat we wrześniu 2022 roku razem ze swoją siostrą bliźniaczką Marią. Nic nie zapowiadało, że wielką radość w rodzinie przerwie tragedia. Kilka dni po porodzie maleństwa straciły kochającą mamę. Kobieta dostała krwotoku i zmarła. Joseph i Maria mają również tatę, ale nie jest on w stanie zająć się tak małymi dziećmi, dlatego przyniósł je do Kasisi. Mamy nadzieję, że gdy dzieci podrosną i staną się bardziej samodzielne, tata będzie mógł zabrać je do siebie.

KWIECIEŃ 2024
Rozpiera go energia. Jest bardzo rezolutny. Dobrze rośnie. Infekcje, które dawniej łapał jedna po drugiej, teraz, ku naszej radości, omijają go szerokim łukiem. Ma bardzo dobrą relację ze swoją siostrą bliźniaczką Marią. Trzymają się razem i bardzo się kochają.
LIPIEC 2023
Na szczęście pomału kończy się etap łapania wszelkich infekcji, które rozkładały Jospeha i jego siostrę bliźniaczkę na długie dni. Teraz już nie w łóżeczku, ale najczęściej spotkać ich można uśmiechniętych i bawiących się w pokoiku dla najmłodszych dzieci.

Mleko terapeutyczne

Mleko terapeutyczne