moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Agness 22 l

27
9
Urodziny: 28.06.2000
W Kasisi od: 01.01.2005

Agness trafiła do nas jako mała dziewczynka. Matka przyprowadziła ją do Kasisi wraz z bratem Watsonem, gdy mieli po pięć lat. Po roku wróciła, by wziąć dzieci z powrotem. Bezdomni spali pod drzewem na stacji kolejowej. Po jakimś czasie, gdy dzieci były już wycieńczone znów trafiły do sierocińca. Historia powtarzała się kilka razy mimo tego, że dzieci nie chciały iść z matką. W końcu siostra Mariola przekonała kobietę, by ta podpisała deklarację, że już ich nie zabierze. Od tego czasu nie pokazuje się w sierocińcu. Agness zadomowiła się w Kasisi. Jest bardzo inteligentna i dobrze się uczy. Ma pozytywne podejście do ludzi i dobre nawyki. Jest grzeczna i uczynna. Chętnie opiekuje się młodszymi dziećmi, wymyśla dla nich piosenki i zabawy. Lubi marzyć i często dopina swego.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Agness mieszka poza Kasisi. Studiuje biznes i administrację w Lusace. Studia opłacamy jej dzięki wsparciu z projektu "Adoptuj z sercem".
CZERWIEC 2021
Skończyła liceum. Pomaga teraz w Kasisi, zajmuje się małymi dziećmi. Od stycznia idzie do college’u, będzie studiowała „Biznes i administrację”.
SIERPIEŃ 2020
Agness jest w klasie maturalnej, wiec musiała wrócić do szkoły.
LIPIEC 2018
Agnes jest w dziewiątej klasie. Chodzi do szkoły z  internatem.
GRUDZIEŃ 2016
Skończyła 8 klasę. Jest bardzo odpowiedzialna i dojrzała. Pracuje jako kucharka u jezuitów.
CZERWIEC 2016
Chodzi do ósmej klasy. Jest wzorową uczennicą. Bardzo poważna. Można na niej polegać.  
CZERWIEC 2015
Chodzi do siódmej klasy. Przygotowuje się do egzaminów końcowych. Jest otwarta i zawsze chętna do pomocy. W Kasisi ma za zadanie porządkowanie kaplicy. Bardzo o nią dba. Łatwo nawiązuje przyjaźnie. Dużo pomaga Chileshe.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Smakołyki na Dzień Dziecka
+5 serc

Smakołyki na Dzień Dziecka

5,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Natalia

Sebastian Zasadni

Anna Karczewska

Helenka i Marcel

Cyryl Jan Łukasiak

Agnieszka

zosia szkudlarek

Julia

Gosia

Filip Motycki

:)

Natalia Hajdebrek

Agnieszka Hajdebrek

Agnieszka Stachurska

Niki Graso

Dorota

Renata Kossak

Agnieszka Lueth

Agnieszka

Basia

Michal

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
1 990 zł
potrzebujemy:
48 000 zł