moje zebrane serca

Aby sprawdzić liczbę swoich punktów wpisz adres e-mail podany przy płatnościach lub adopcji materialnej. Pamiętaj! Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Agness 8 l

6
12
Urodziny: 2011
W Kasisi od: 27.02.2019

Agnes urodziła się w 2011 roku. Do Kasisi trafiła w lutym 2019r. razem z rodzeństwem, którym jako najstarsza siostra, opiekowała się. Przyprowadziła ich opieka społeczna.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

GRUDZIEŃ 2019r.
Kończy pierwszą klasę. Bardzo lubi szkołę. Uwielbia zaplatać włosy, ale w przyszłości chce być nauczycielką.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Dżem
+5 serc

Dżem

5,00 PLN
Kurs komputerowy
+20 serc

Kurs komputerowy

20,00 PLN
Talerz dla ucznia
+12 serc

Talerz dla ucznia

12,00 PLN
Filmoteka
+25 serc

Filmoteka

25,00 PLN
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ewa

Marcela

Judyta

Aga

Monika Berezowska

Jakub Głowicki

Ewa Borzuchowska

Ewa

Elżbieta Krzysztofek

Agnieszka Kuprowska

AGNIESZKA

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Pakiet medyczny dla małych pacjentów

Miniva jest u nas od miesiąca. Ciężko choruje i jest bardzo słaba. Odbudowujemy jej zaufanie do świata po tym, jak matka porzuciła ją w buszu. Walczymy o jej zdrowie. Niestety ostatnie wyniki zwiastują poważne problemy. Przewlekłą chorobę zdiagnozowaliśmy też u Richarda. Pomożemy mu tylko wdrażając specjalistyczne i niestety kosztowne leczenie. 

To nasi najbardziej potrzebujący mieszkańcy. Chcemy, by zbliżające się Święta były wolne od zmartwień dla wszystkich. Nasi podopieczni przeszli już życiu wystarczająco dużo. Ruszamy ze specjalną zbiórką na leczenie tej dwójki, by otoczyć ich najlepszą możliwą opieką medyczną. Nasz mały szpitalik – House of Hope jest już po generalnym remoncie. Pora zaopatrzyć półki w niezbędne medykamenty!

uzbieranych:
1 613 zł
potrzebujemy:
20 000 zł