moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Agness 8 l

26
23
Urodziny: 08.08.2014
W Kasisi od: 09.09.2014

Agness trafiła do Kasisi z wyjątkowych powodów. Pomimo, że jej matka żyje, sąsiedzi postanowili zabrać dziecko i przynieść je do nas. Zrobili tak w obawie o życie małej Agness, ponieważ czwórka poprzednich dzieci matki Agness zmarła z powodu zaniedbania. Mała czuje się dobrze, jest u nas zdrowa i szczęśliwa.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

GRUDZIEŃ 2022
Toczy się proces adopcyjny dziewczynki, jeśli wszystko pójdzie dobrze, niebawem opuści Kasisi i zamieszka z nową rodziną. Do tego czasu pozostaje w projekcie „Adoptuj z sercem”.
KWIECIEŃ 2022
Upór Agness rośnie wraz z jej wiekiem. Wie, czego chce, a jak tego nie dostaje, wszystkie okoliczne wioski to słyszą;) Czerpie z życia całymi garściami. Jest bardzo wesoła, idzie przez życie z podniesioną głową.
CZERWIEC 2021
Dziewczynka chodzi do szkoły poza Kasisi, bardzo dobrze sobie radzi. Potrafi wyegzekwować to, co chce. Wybiera sobie przyjaciół, pięknie się uśmiecha do wszystkich. Ma wielki apetyt.
MAJ 2019
Umie wyegzekwować to co chce, często płaczem. Jest w grupie starszych dzieci, bardzo dobrze z nimi się czuje. Lubi się przytulać:)
CZERWIEC 2016
Ciągle domaga się, żeby wziąć ją na ręce. Jest bardzo uparta, chce chodzić własnymi ścieżkami. Jak ktoś płacze, wiadomo, że to Aggie.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Jest zdrowa.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Smakołyki na Dzień Dziecka
+5 serc

Smakołyki na Dzień Dziecka

5,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka Burek

MADZIAMADZIA

Ewelina

Cyryl Jan Łukasiak

Kasia

Agnieszka Sok

Agness

Aga P

Monika

A&D&A&D Neldner

Renata

Marlin

Ewelina

Pati i Miki

Natalia

Kłobusy

Michu

Mieszko Stopa

Iwona

Martyna i Łukasz Dudek

Zuzanna

Karolina

Anna

ewa

Zuzanna Biesok

Anna Kaczmarska

Paula

Aga

Patrycja

Agnieszka Podgórska-Golińska

Dla Agnes

Jurek

Dla Agnes :*

Katarzyna Skibska

Agnieszka Dolna

Agnieszka

Agnieszka Mrozek

Kamila Korta

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
1 990 zł
potrzebujemy:
48 000 zł