moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Alice 17 l

8
18
Urodziny: 08.06.2003
W Kasisi od: 11.10.2004

Alice trafiła do Kasisi po śmierci matki. Osierocenie to nie jedyny ból, z jakim musi się mierzyć. Dziewczynka urodziła się z porażeniem mózgowym, bardzo długo nie mogła chodzić. Po długotrwałej i niełatwej dla niej fizjoterapii zaczęła się poruszać, ale wciąż ma niedowład prawej strony ciała. W jej młodym organizmie znajduje się jednak niezłomny duch. Jest niezwykle uparta i wytrwała w walce z chorobą: systematycznie wykonuje nie zawsze przyjemne ćwiczenia rehabilitacyjne. Bez względu na ograniczenia lubi zabawy ruchowe i wyzwania, jakimi są dla niej obowiązki domowe. Bardzo lubi czytać. Każde wykonane zadanie jest dla niej powodem do radości.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2020r.
Chodzi do piątej klasy w szkole specjalnej. Mieszka w House of Mercy. Bardzo wydoroślała.
GRUDZIEŃ 2016r.
Załatwiamy Alice szkołę dla dzieci niepełnosprawnych. Od stycznia razem z Mapalo zaczną naukę w specjalnej szkole w Lusace.
CZERWIEC 2016r.
Cały czas chodzi na fizjoterapię.
CZERWIEC 2015r.
Dziewczynka ma fizjoterapię każdego dnia. Dostała specjalny aparat na nogę, który umożliwia jej poprawne chodzenie. Bierze udział we wszystkich zabawach. Nie pozwala sobie na opuszczanie zajęć. Chodzi do trzeciej klasy.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Filmoteka
+25 serc

Filmoteka

25,00 PLN
Przyrządy do fizjoterapii
+55 serc

Przyrządy do fizjoterapii

55,00 PLN
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 PLN
Kolorowa szafa nastolatka
+60 serc

Kolorowa szafa nastolatka

60,00 PLN
Kapenta
+7 serc

Kapenta

7,00 PLN
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kasia Żuk

Wioletta

Anonimowy Darczyńca

Kasia

ojciec i syn

Iwona Bieniek

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

EWA Stempniewicz

Roksia

Magdalena Budny

gosia kłosowska

Anonimowy Darczyńca

Urszula Zakrzewska

Kasia Palenik

Anna Zaucha

Mariusz (Mario)

renee

Izabella Duda

Anonimowy Darczyńca

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.

 

uzbieranych:
40 998 zł
potrzebujemy:
100 000 zł