moje zebrane serca

Aby sprawdzić liczbę swoich punktów wpisz adres e-mail podany przy płatnościach lub adopcji materialnej. Pamiętaj! Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Alice 16 l

9
20
Urodziny: 08.06.2003
W Kasisi od: 11.10.2004

Alice trafiła do Kasisi po śmierci matki. Osierocenie to nie jedyny ból, z jakim musi się mierzyć. Dziewczynka urodziła się z porażeniem mózgowym, bardzo długo nie mogła chodzić. Po długotrwałej i niełatwej dla niej fizjoterapii zaczęła się poruszać, ale wciąż ma niedowład prawej strony ciała. W jej młodym organizmie znajduje się jednak niezłomny duch. Jest niezwykle uparta i wytrwała w walce z chorobą: systematycznie wykonuje nie zawsze przyjemne ćwiczenia rehabilitacyjne. Bez względu na ograniczenia lubi zabawy ruchowe i wyzwania, jakimi są dla niej obowiązki domowe. Bardzo lubi czytać. Każde wykonane zadanie jest dla niej powodem do radości.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

GRUDZIEŃ 2016r.
Załatwiamy Alice szkołę dla dzieci niepełnosprawnych. Od stycznia razem z Mapalo zaczną naukę w specjalnej szkole w Lusace.
CZERWIEC 2016r.
Cały czas chodzi na fizjoterapię.
CZERWIEC 2015r.
Dziewczynka ma fizjoterapię każdego dnia. Dostała specjalny aparat na nogę, który umożliwia jej poprawne chodzenie. Bierze udział we wszystkich zabawach. Nie pozwala sobie na opuszczanie zajęć. Chodzi do trzeciej klasy.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Filmoteka
+25 serc

Filmoteka

25,00 PLN
Przyrządy do fizjoterapii
+55 serc

Przyrządy do fizjoterapii

55,00 PLN
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 PLN
Kolorowa szafa nastolatka
+60 serc

Kolorowa szafa nastolatka

60,00 PLN
Kapenta
+7 serc

Kapenta

7,00 PLN
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kasia

ojciec i syn

Iwona Bieniek

EWA Stempniewicz

Roksia

Magdalena Budny

gosia kłosowska

Urszula Zakrzewska

Kasia Palenik

Anna Zaucha

Mariusz (Mario)

renee

Izabella Duda

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Pakiet medyczny dla małych pacjentów

Miniva jest u nas od miesiąca. Ciężko choruje i jest bardzo słaba. Odbudowujemy jej zaufanie do świata po tym, jak matka porzuciła ją w buszu. Walczymy o jej zdrowie. Niestety ostatnie wyniki zwiastują poważne problemy. Przewlekłą chorobę zdiagnozowaliśmy też u Richarda. Pomożemy mu tylko wdrażając specjalistyczne i niestety kosztowne leczenie. 

To nasi najbardziej potrzebujący mieszkańcy. Chcemy, by zbliżające się Święta były wolne od zmartwień dla wszystkich. Nasi podopieczni przeszli już życiu wystarczająco dużo. Ruszamy ze specjalną zbiórką na leczenie tej dwójki, by otoczyć ich najlepszą możliwą opieką medyczną. Nasz mały szpitalik – House of Hope jest już po generalnym remoncie. Pora zaopatrzyć półki w niezbędne medykamenty!

uzbieranych:
1 613 zł
potrzebujemy:
20 000 zł