moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Amanda 12 l

12
31
Urodziny: 15.09.2009
W Kasisi od: 17.11.2016

Amanda ma porażenie mózgowe. Kilka lat temu zmarł jej ojciec, a niedawno mama. Dziewczynka trafiła do Kasisi skierowana przez opiekę społeczną. Jest bardzo pogodnym i kontaktowym dzieckiem. Bacznie wszystko obserwuje i z wielką radością odwzajemnia każdy gest życzliwości jej okazany. Wymaga intensywnej rehabilitacji i specjalistycznej opieki.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

PAŹDZIERNIK 2021
Amanda ma się bardzo dobrze. Od trzech lat jest intensywnie rehabilitowana i uczestniczy w zajęciach terapeutycznych. Uwielbia muzykę, grę na instrumentach, a ostatnio okazało się, że ogrom radości sprawia jej także rysowanie i układanie puzzli. Pomimo swojej choroby, Amanda bardzo dużo rozumie. Na zajęciach ze skupieniem walczy o każdy milimetr swobodnego ruchu, próbując nam pokazać, że to, co ją ogranicza, to jedynie jej ciało. Jej śmiech, jest chyba największy w całym Kasisi, rozbraja wszystkie smutki i ponure miny.
CZERWIEC 2021
Chodzi do przedszkola trzy razy w tygodniu. Uczy się rysować, ma również ćwiczenia manualne. Bardzo lubi żartować, zawsze się uśmiecha. Nikt jej nie odwiedza.
MAJ 2019
Amanda nie chodzi i nie mówi, ale wszystko rozumie. Lubi oglądać telewizję. Chodzi do domowego przedszkola. Zaczyna poruszać rękami, jest codziennie rehabilitowana. Jej rozwój umysłowy jest prawidłowy, jest bardzo inteligentna.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Filmoteka
+25 serc

Filmoteka

25,00 zł
Przyrządy do fizjoterapii
+55 serc

Przyrządy do fizjoterapii

55,00 zł
Dżem
+5 serc

Dżem

5,00 zł
Kosz owoców
+30 serc

Kosz owoców

30,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Izabela Niedzielska

Karolina

Eliza Mączyńska

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Magdalena

Justyna Kael

Dorota

Anonimowy Darczyńca

Jimbo

Kamila

NikolaKrzywoGrodowa

IgorMyWeed

Martyna

Magda

MSz

Hubercik

Magda & Marcin

Anonimowy Darczyńca

Gosia

Anonimowy Darczyńca

Iwona Janus

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Edyta

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Ewa Rutka

Nina Karschunke

Monika Trybuł

Urszula Kom

Grzegorz Otfinowski

Łukasz

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Katarzyna Krywcun-Urban

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 330 zł
potrzebujemy:
10 000 zł