Uczniowie

Anastasia 8 l

24
Urodziny: 10.12.2015
W Kasisi od: 01.10.2019

Zanim Anastasia trafiła do Kasisi, jej życie było pełne trudności i cierpienia. Ze względu na jej dobro i szacunek do niej, nie możemy powiedzieć nic więcej. Dziewczyna, mimo krzywdy, jakiej doświadczyła, nie traci wiary w dobro świata. Trochę jednak trwało, by nam zaufała i uwierzyła, że jedyne, na czym nam zależy, to by była bezpieczna i szczęśliwa. Jest bardzo spokojna i raczej zamknięta w sobie.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Wyszła z problemów zdrowotnych, jednak ze względu na chorobę przewlekłą, cały czas przyjmuje leki. Jest raczej zamknięta w sobie i bardzo spokojna.
LIPIEC 2023
Anastasia często choruje. Jest na lekach. Martwimy się, bo ostatnio musimy ją namawiać do jedzenia. Mało co wywołuje u niej  apetytu.
STYCZEŃ 2023
Mieszka już ze starszymi dziewczynkami. Dobrze rośnie, jest spokojna i bardzo grzeczna. Nie sprawia żadnych problemów. Czasem nawet chcielibyśmy napisać, że coś zbroiła, jak to dziecko, ale nie Anastasia, ona lubi wieść iście spokojne życie.
LUTY 2022
Anastasia ma się dobrze. Mimo że nieśmiała i cicha, to z dnia na dzień staje się coraz bardziej otwarta. Jest grzecznym i kochanym dzieckiem.
CZERWIEC 2021
Chodzi do przedszkola w Kasisi. Jest bardzo cichym dzieckiem. Lubi bawić się lalkami, co chwilę zmieniając im ubranie.
PAŹDZIERNIK 2020
Anastasia rośnie szybko i rozwija się zgodnie ze swoim wiekiem. Robi się coraz bardziej ufna i radosna. Skończyły się jej kłopoty ze zdrowiem.
GRUDZIEŃ 2019
To bardzo dobra dziewczynka. Jest w Kasisi ze starszą siostrą Miniwą. Przyszły bardzo chore, obie są obecnie leczone na gruźlicę.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Julita

Aga

klaudia_bg

Sylwia Wr

asiaswiderska

Weronika

ZosiaM

PAPI

Ela

Niepubliczne Przedszkole Krasnale

Monika

Krystyna

Krysia

Magdalena

mama Ewa

Daria

Kamila Kulasinska

Joanna i Dariusz Zwolińscy

Joanna

Ania

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł