Przedszkolaki

Anastasia 6 l

Urodziny: 10.12.2015
W Kasisi od: 01.10.2019

Jej historia jest smutna, nie chcemy o tym pisać. Najważniejsze, że w Kasisi nie spotka jej już nic złego, a ona sama staje się coraz bardziej ufna i otwarta.

LUTY 2022
Anastasia ma się dobrze. Mimo że nieśmiała i cicha, to z dnia na dzień staje się coraz bardziej otwarta. Jest grzecznym i kochanym dzieckiem.
CZERWIEC 2021
Chodzi do przedszkola w Kasisi. Jest bardzo cichym dzieckiem. Lubi bawić się lalkami, co chwilę zmieniając im ubranie.
PAŹDZIERNIK 2020
Anastasia rośnie szybko i rozwija się zgodnie ze swoim wiekiem. Robi się coraz bardziej ufna i radosna. Skończyły się jej kłopoty ze zdrowiem.
GRUDZIEŃ 2019
To bardzo dobra dziewczynka. Jest w Kasisi ze starszą siostrą Miniwą. Przyszły bardzo chore, obie są obecnie leczone na gruźlicę.
pokaż starsze

Daria

Andrzej Szymański

Joanna Faber

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.