Anastasia 8 l

Urodziny: 10.12.2015
W Kasisi od: 01.10.2019

Jej historia jest smutna, nie chcemy o tym pisać. Najważniejsze, że w Kasisi nie spotka jej już nic złego, a ona sama staje się coraz bardziej ufna i otwarta.

LUTY 2024
Wyszła z problemów zdrowotnych, jednak ze względu na chorobę przewlekłą, cały czas przyjmuje leki. Jest raczej zamknięta w sobie i bardzo spokojna.
LIPIEC 2023
Anastasia często choruje. Jest na lekach. Martwimy się, bo ostatnio musimy ją namawiać do jedzenia. Mało co wywołuje u niej  apetytu.
STYCZEŃ 2023
Mieszka już ze starszymi dziewczynkami. Dobrze rośnie, jest spokojna i bardzo grzeczna. Nie sprawia żadnych problemów. Czasem nawet chcielibyśmy napisać, że coś zbroiła, jak to dziecko, ale nie Anastasia, ona lubi wieść iście spokojne życie.
LUTY 2022
Anastasia ma się dobrze. Mimo że nieśmiała i cicha, to z dnia na dzień staje się coraz bardziej otwarta. Jest grzecznym i kochanym dzieckiem.
CZERWIEC 2021
Chodzi do przedszkola w Kasisi. Jest bardzo cichym dzieckiem. Lubi bawić się lalkami, co chwilę zmieniając im ubranie.
PAŹDZIERNIK 2020
Anastasia rośnie szybko i rozwija się zgodnie ze swoim wiekiem. Robi się coraz bardziej ufna i radosna. Skończyły się jej kłopoty ze zdrowiem.
GRUDZIEŃ 2019
To bardzo dobra dziewczynka. Jest w Kasisi ze starszą siostrą Miniwą. Przyszły bardzo chore, obie są obecnie leczone na gruźlicę.

Babka wielkanocna

Joanna

Ania

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!