Andrew 7 l

Urodziny: 01.06.2014
W Kasisi od: 06.10.2016

Andrew przyszedł na świat w 2014 roku. Mama chłopca notorycznie zostawiała go w domu zupełnie bez opieki, co w końcu zaczęło być niebezpieczne dla dziecka. Andrew trafił do Kasisi, a tutaj na pewno nie zabraknie mu zainteresowania i miłości.

KWIECIEŃ 2022
Andrew jest spokojnym i zadowolonym z życia, chłopcem. Chodzi do pierwszej klasy. Lubi jeździć na rowerze.
CZERWIEC 2021
Chodzi do zerówki do szkoły poza Kasisi. Jest cichy i spokojny. Nie lubi się wyróżniać, jest bardzo lubiany.
CZERWIEC 2020
Andrew chodzi do klasy przygotowawczej przed pierwszą klasą w kasiskiej szkole. Urósł bardzo, jest aktywny w czasie zabaw i nauki. Lubi malować farbami.
MAJ 2019
Chłopiec jest bardzo wrażliwy i cichutki. Chodzi do przedszkola domowego. Lubi klocki lego i wszelkiego rodzaju samochodziki.
CZERWIEC 2017
Z chłopcem wszystko dobrze, piękne się rozwija, nie choruje.
pokaż starsze

Nowaki

Doris

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!