Andrew 8 l

Urodziny: 01.06.2014
W Kasisi od: 06.10.2016

Andrew przyszedł na świat w 2014 roku. Mama chłopca notorycznie zostawiała go w domu zupełnie bez opieki, co w końcu zaczęło być niebezpieczne dla dziecka. Andrew trafił do Kasisi, a tutaj na pewno nie zabraknie mu zainteresowania i miłości.

STYCZEŃ 2023
Chodzi do szkoły. Jest grzecznym i wesołym chłopcem. Lubi się przytulać i grać w piłkę nożną.
KWIECIEŃ 2022
Andrew jest spokojnym i zadowolonym z życia, chłopcem. Chodzi do pierwszej klasy. Lubi jeździć na rowerze.
CZERWIEC 2021
Chodzi do zerówki do szkoły poza Kasisi. Jest cichy i spokojny. Nie lubi się wyróżniać, jest bardzo lubiany.
CZERWIEC 2020
Andrew chodzi do klasy przygotowawczej przed pierwszą klasą w kasiskiej szkole. Urósł bardzo, jest aktywny w czasie zabaw i nauki. Lubi malować farbami.
MAJ 2019
Chłopiec jest bardzo wrażliwy i cichutki. Chodzi do przedszkola domowego. Lubi klocki lego i wszelkiego rodzaju samochodziki.
CZERWIEC 2017
Z chłopcem wszystko dobrze, piękne się rozwija, nie choruje.
pokaż starsze

Renata Blanik

Hello

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!