Andrew 8 l

Urodziny: 01.06.2014
W Kasisi od: 06.10.2016

Andrew przyszedł na świat w 2014 roku. Mama chłopca notorycznie zostawiała go w domu zupełnie bez opieki, co w końcu zaczęło być niebezpieczne dla dziecka. Andrew trafił do Kasisi, a tutaj na pewno nie zabraknie mu zainteresowania i miłości.

KWIECIEŃ 2022
Andrew jest spokojnym i zadowolonym z życia, chłopcem. Chodzi do pierwszej klasy. Lubi jeździć na rowerze.
CZERWIEC 2021
Chodzi do zerówki do szkoły poza Kasisi. Jest cichy i spokojny. Nie lubi się wyróżniać, jest bardzo lubiany.
CZERWIEC 2020
Andrew chodzi do klasy przygotowawczej przed pierwszą klasą w kasiskiej szkole. Urósł bardzo, jest aktywny w czasie zabaw i nauki. Lubi malować farbami.
MAJ 2019
Chłopiec jest bardzo wrażliwy i cichutki. Chodzi do przedszkola domowego. Lubi klocki lego i wszelkiego rodzaju samochodziki.
CZERWIEC 2017
Z chłopcem wszystko dobrze, piękne się rozwija, nie choruje.
pokaż starsze

Lucyna Kowzan

Dominik Stasiak

Nowaki

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.