moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Andrew 9 l

26
Urodziny: 01.06.2014
W Kasisi od: 06.10.2016

Gdy Andrew trafił do Kasisi, miał trochę ponad dwa lata. Od samego początku był bardzo cichy. Jednak trudno się dziwić, ponieważ te pierwsze lata swojego życia chłopak spędził w samotności. Jego matka od urodzenia zostawiała go samego w domu, zupełnie bez opieki. Nikt nie odpowiadał na jego płacz i prośby, więc po prostu przestał wołać. Na szczęście, w jego życiu pojawili się ludzie, którym leżało na sercu jego dobro. Zgłosili więc sprawę do opieki społecznej i Andrew został zabrany biologicznej matce. Odtąd Kasisi stało się jego domem. Tu, gdzie bezpieczeństwo, zainteresowanie i miłość są na porządku dziennym, chłopak czuje się szczęśliwy. Tutaj wzrasta w miłości i zrozumieniu.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Chłopiec ma problemy z pamięcią i koncentracją, dlatego idzie do szkoły specjalnej, która oddalona jest o 400 km od Kasisi. Mamy nadzieję, że będzie się tam dobrze czuł i nauka będzie mu szła lepiej.
LIPIEC 2023
Przez ostatnie miesiące mocno wystrzelił w górę. To już nie chłopczyk, ale prawdziwy chłopak! Na szczęście wciąż lubi się przytulać i z radością chodzi do szkoły.
STYCZEŃ 2023
Chodzi do szkoły. Jest grzecznym i wesołym chłopcem. Lubi się przytulać i grać w piłkę nożną.
KWIECIEŃ 2022
Andrew jest spokojnym i zadowolonym z życia, chłopcem. Chodzi do pierwszej klasy. Lubi jeździć na rowerze.
CZERWIEC 2021
Chodzi do zerówki do szkoły poza Kasisi. Jest cichy i spokojny. Nie lubi się wyróżniać, jest bardzo lubiany.
CZERWIEC 2020
Andrew chodzi do klasy przygotowawczej przed pierwszą klasą w kasiskiej szkole. Urósł bardzo, jest aktywny w czasie zabaw i nauki. Lubi malować farbami.
MAJ 2019
Chłopiec jest bardzo wrażliwy i cichutki. Chodzi do przedszkola domowego. Lubi klocki lego i wszelkiego rodzaju samochodziki.  
CZERWIEC 2017
Z chłopcem wszystko dobrze, piękne się rozwija, nie choruje.  
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Piłka nożna
+45 serc

Piłka nożna

45,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Irena Pawlonka

Roma

Małgorzata Zadróżna

Nikol

Izabela

Monika

Kamila Michalska

Ania

Agnieszka

Krzysztof Wojciechowski

Kasia K.

Ewa

SERCE DLA CIEBIE ;)

Grzegorz i Dominika

Katrin

Maciej Kołoczek

Asia

Motka

M&S

Aga

Lucyna Kowzan

Dominik Stasiak

Nowaki

Renata Blanik

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł