Bejbiki

Angel 10 m

Urodziny: 05.06.2023
W Kasisi od: 27.06.2023

Porzucona przez mamę, trafiła do nas jako kilkunastodniowe niemowlę. Dziewczyna, która wydała ją na świat, sama jest jeszcze dzieckiem. Została okrutnie skrzywdzona. Nie była w stanie pokochać swojej córki. I choć Angel nie doświadczyła matczynej miłości, w Kasisi każdego dnia przekonuje się o tym, że jest ważna i kochana. Obiecaliśmy jej, że w naszym DOMU nigdy nie zabraknie jej troski i czułości. Tutaj, wśród naszych sióstr i wszystkich innych dzieciaków, Angel odnalazła bezpieczny port. Odtąd Kasisi stało się jej rodziną, w której każdego dnia znajduje oparcie.

LUTY 2024
Bardzo urosła. Jest spokojną dziewczynką. Nie ma z nią żadnych kłopotów. Czasem tylko ma problemy z zaśnięciem. Jednak wystarczy dać jej ulubionego misia, by pięknie zamknęła oczka. Lubi być przytulana.

Mleko terapeutyczne

Mleko terapeutyczne