Angela 11 l

21
Urodziny: 14.07.2013
W Kasisi od: 09.09.2014

Została porzucona przez matkę, trafiła do Kasisi jako roczne dziecko. Ma zespół Downa, ale też niezliczone pokłady miłości i życzliwości. Cały czas jest poddawana zabiegom fizjoterapeutycznym i otoczona stałą profesjonalną opieką medyczną. Pomaga jej to codziennych wyzwaniach. W naszym DOMU Angela każdego dnia dostaje szansę na rozwój i wsparcie, jakiego potrzebuje, by kwitnąć w pełni swojego potencjału. Tutaj, wśród miłości naszych sióstr i troskliwej opieki personelu, każdy dzień Angeli jest pełen nadziei i możliwości.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Dziecko, które nigdy na nic nie narzeka. Dużo się uśmiecha. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Jest lubiana przez inne dziewczynki. Uczy się w klasie specjalnej.
LIPIEC 2023
Byliśmy z Angelą w szpitalu. Miała dziurę w sercu, ale wszystko ładnie się zasklepiło. Dziewczynka jest bardzo pogodna i zadowolona z życia.
STYCZEŃ 2023
Jest wspaniałym, bardzo kontaktowym dzieckiem. Ma problemy z sercem. W zabawach z dzieciakami, jest zawsze na słabszej pozycji, ale nigdy się nie poddaje. Zawsze walczy do końca. Aktywna. Wszędzie jej pełno.
SIERPIEŃ 2022
Kontynuuje naukę w klasie specjalnej. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Pomimo wielu ograniczeń, dobrze sobie radzi. Jest w stanie rozpoznawać cyfry. Uwielbia śpiewać.
PAŹDZIERNIK 2021
Czas spędzony w klasie specjalnej w szkole w Kasisi bardzo rozwinął dziewczynkę. Po szkole kontynuujemy pracę z Angelą na zajęciach ogólnorozwojowych z uwzględnieniem małej motoryki, terapii ręki i ćwiczeń stymulujących percepcję i koordynację.  Ulubionym zajęciem dziewczynki jest akompaniowanie Amandzie w grze na cymbałkach, śpiewanie piosenek i recytowanie wierszyków. Chyba rośnie nam mała gwiazda!
CZERWIEC 2021
Jest w klasie special needs. Cały czas się uśmiecha. Jest bardzo towarzyska. Lubi bawić się lalkami w „dom”.
PAŹDZIERNIK 2020
Angela chodzi do pierwszej klasy. Ma w sobie dużo radości. Lubi się tulić i brać udział we wszystkich możliwych zabawach.
MAJ 2019
Angela jest bardzo grzeczna. Lubi się bawić na placu zabaw. Troszczy się o inne dzieci.  
LISTOPAD 2018
Dziewczynka jest w grupie przedszkolnej, ale za nic w świecie nie chce się wyprowadzić od bejbików, wiec mieszka sobie u nich a w ciągu dnia chodzi w odwiedziny do starszych koleżanek i kolegów:)
CZERWIEC 2016
Angela jest pełna miłości. Tuli się i uśmiecha do każdego. Ma kłopoty z sercem, ale póki co jest w porządku.  
CZERWIEC 2015
To bardzo kochana dziewczynka. Lubi się przytulać. Ma kłopoty z sercem. Jeszcze nie chodzi, ale próbuje wstawać. Jest pod opieką fizjoterapeutyczną, potrzebuje dużo troski.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Ulubione biszkopty Angeli
+9 serc

Ulubione biszkopty Angeli

9,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agata i Bogdan Szydełko

Anna Kareh

Ewa Klimczak

Iwona

Maria Kalisz

Anna Białek

Irmina Markowska

Agata

Alina

Anna Tarnawczyk

Agnieszka i Piotr Chęciek

Monika Grześkowiak

Anna ZP i Angela

Adam, Magda i Gustav

Justyna Pawelec

Renata i Marek Panasewicz

Marzena Borucka

Monika Moskwa

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł