moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Anna Maria 7 l

27
Urodziny: 06.12.2016
W Kasisi od: 19.12.2016

Dziewczynka urodziła się z albinizmem , jej mama zmarła wkrótce po porodzie, dziadkowie doszli do wniosku, że nie będą w stanie wystarczająco dobrze zająć się dzieckiem wymagającym specjalnej opieki.
Dziewczynka to nie pierwszy albinos w historii Kasisi. W Zambii na szczęście dużo rzadziej niż np. w Tanzanii słyszy się o niebezpieczeństwach na jakie narażeni są tacy ludzie ze strony osób dających wiarę zabobonom. Anna Maria będzie więc mogła spokojnie rosnąć, a my zadbamy o to by niczego jej nie brakowało.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Chodzi do szkoły. Jest kochaną dziewczynka. Bardzo rozgadaną. Ma dużo pewności siebie. Uwielbia się przytulać i rządzić. Zawsze targuje się z siostra Mariolą na żelki. Gdy uda jej się wynegocjować większą ilość, odchodzi uśmiechnięta.
SIERPIEŃ 2022
Bardzo dobrze radzi sobie w przedszkolu. Lubi do niego chodzić. Z przyjemnością odrabia zadania. W przeciwieństwie do innych dzieci, teraz ma wakacje. Jest bardzo grzeczna.
GRUDZIEŃ 2021
Anna Maria chodzi do przedszkola Montessori. Właśnie dostała nowe okulary dzięki którym o wiele lepiej widzi. Jest bardzo samodzielna i wie czego chce.
CZERWIEC 2021
Od lutego chodzi do prywatnego przedszkola w Lusace. Ma kłopoty ze wzrokiem, co jest typowe dla dzieci z albinizmem. Jest mądra, zdecydowana i pewna siebie. Wie, czego chce i na pewno da sobie radę w życiu.
PAŹDZIERNIK 2020
Dziewczynka bardzo urosła, pięknie mówi. Jest samodzielna i stanowcza.
STYCZEŃ 2019
Anna Maria, to świetna dziewczyna. Stanowcza, zawsze wie czego chce. Pięknie śpiewa i tańczy. Chętnie rozmawia ze wszystkimi. Nie ma żadnych lęków, jest wodzirejem w całej grupie.
CZERWIEC 2017
Ania bardzo dobrze się rozwija, lubi jeść:) Udało nam się kupić dla niej okulary przeciwsłoneczne. Nigdy nie wychodzi bez okularów na słońce, ponieważ choroba tak osłabia jej oczy, że nawet światło dzienne jest dla niej zagrożeniem. Odpowiednie ubranka i bardzo precyzyjne zasady jeśli chodzi o przebywanie na zewnątrz sprawiają, że jak dotąd skóra małej nie zaprotestowała. Nie pojawiają się żadne niepokojące zmiany. Mała chętnie się uśmiecha. Chyba wie, że wszystko będzie dobrze!!!
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Iwona

Karolina

CiociaAsia

PAWEŁ N.

AnetaAniaKonrad

Bielecka Barbara

Iza

Paulina Kaźmierczuk

Paweł Bałamut

Anna Karczewska

Tomasz Marchel

Teresa

Kasia

Justyna Lukasik

Beata

Basia & Tomek

IWONA

KATARZYNA

nona

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł