moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Anna 13 l

22
Urodziny: 31.03.2010
W Kasisi od: 08.04.2010

Anna urodziła się jako wcześniak z porażeniem mózgowym. Ważyła zaledwie 1,10 kg. Jej szesnastoletnia matka zmarła w czasie porodu. Do Kasisi przyniósł ją dziadek. Dziewczynka nadal wymaga stałej opieki medycznej i fizjoterapeutycznej. Kiedy w jej oczach widać smutek, do akcji wkracza s. Mariola, która zawsze potrafi ją rozweselić.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Ma problemy w szkole, ale to jej nie przeszkadza widzieć życie pięknym. Często się uśmiecha. Wciąż potrzebuje bardzo dużo miłości.
STYCZEŃ 2023
Jest śliczną dziewczynką. Swoim uśmiechem, zaraża wszystkich dookoła. Bardzo wyrosła. Lubi rozmawiać. Czasem zdarza jej się płatać figle.
SIERPIEŃ 2022
Chodzi do klasy specjalnej w szkole w Kasisi, którą bardzo lubi. Nauka wciąż jest dla niej wyzwaniem, ale Ania stara się. Wyrosła na piękną, radosną dziewczynę.
GRUDZIEŃ 2021
Anna ma dużo problemów z nauką. Staramy się znaleźć dla niej miejsce w dobrej szkole specjalnej w Lusace, jeśli to się uda, Ania od stycznia zacznie tam naukę. W domu bardzo się stara, jest radosna i zadowolona ze wszystkiego.
CZERWIEC 2021
Anna jest bardzo towarzyska. Lubi tańczyć i wygłupiać się. To bardzo wrażliwa dziewczynka, często reaguje płaczem na najmniejsze niepowodzenia.
PAŹDZIERNIK 2020
Dziewczynka chodzi do drugiej klasy. Cały czas ma zajęcia fizjoterapeutyczne. Jest bardzo nieśmiała.
MAJ 2019
Jest radosna, była wcześniakiem, zdrowotnie się ustabilizowała. Jest mocniejsza, pewna siebie, wie czego chce w życiu.
LIPIEC 2018
Annie codziennie ma fizjoterapie. Bardzo ładnie chodzi. Jest bardzo pogodnym dzieckiem. W przyszłym roku chcemy wysłać ją do szkoły integracyjnej.
GRUDZIEŃ 2016
Ma kłopoty ze zdrowiem. Zrobiła jej się pod nosem narośl, staramy się pomóc jej się tego pozbyć.
CZERWIEC 2016
Cały czas bierze leki. Chodzi do szkoły do klasy special needs w Kasisi. Jest bardzo wesoła.
MAJ 2015
Annie jest już  w starszej grupie przedszkolaków- St. Martins House. Codziennie korzysta z ćwiczeń fizjoterapeutycznych. Potrafi już biegać, bardzo ładnie mówi. Niestety nikt jej nie odwiedza.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ania

Lena

Wocialki

Ania

Dorota

Milky_Way

Aneta

Marek

Anna

Krystyna

Emilia Sucharzewska

kwiatkosia

Monika i Franek

ANNA STARMACH

maria mickle

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł