Bejbiki

Arthur 3 l

Urodziny: 06.06.2020
W Kasisi od: 04.11.2022

Jest w Kasisi ze swoim młodszym bratem, Jonathanem. Ich matka trafiła do więzienia. Bardzo prosiła, aby jej dzieci znalazły się właśnie w naszym DOMU. Kobieta regularnie dzwoni i pyta jak się mają jej synowie. Arthur jest wspaniałym, radosnym chłopakiem. W Kasisi znalazł bezpieczne schronienie. Nie wiemy, czy zostanie z nami na zawsze. Zapewniliśmy go tylko, że nic złego go tu nie spotka i każdego dnia będzie go wspierać.

LUTY 2024
Artur jest radosnym i energicznym chłopcem. Kocha zabawy na yardzie. Czasem dzwoni do niego mama, żeby zapytać co u niego słychać. Jednak jeszcze nigdy go nie odwiedziła.
LIPIEC 2023
To nasza gwiazda! ;) Ciągnie go do aparatu fotograficznego, z którym najchętniej nigdy by się nie rozstawał. W pełni zaaklimatyzował się w Kasisi. Widać, że tu wśród dzieci, mu bardzo dobrze. Jest pogodnym dzieckiem.

Kurczak

Kurczak