moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Arthur 3 l

26
Urodziny: 06.06.2020
W Kasisi od: 04.11.2022

Chłopiec jest w Kasisi ze swoim młodszym bratem. Arthura przywiozła policja dzień później. Jak się okazało, jego matka po porzuceniu młodszego syna trafiła do więzienia, a wraz z nią jej starsze dziecko. Poprosiła, aby jego również zawieźć do Kasisi. Jonathan i Artur są teraz razem.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
To nasza gwiazda! ;) Ciągnie go do aparatu fotograficznego, z którym najchętniej nigdy by się nie rozstawał. W pełni zaaklimatyzował się w Kasisi. Widać, że tu wśród dzieci, mu bardzo dobrze. Jest pogodnym dzieckiem.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ewa

Daria Stefura

ANIASZP

Beata

Maggie

Anna Kochanowska

Monika

Katarzyna

Patrycja

Bielecka Barbara

MW

Dagmara

Kasia

Sylwia

Patrycja

Agata

Wilkita

Monika

Monik b_d

Tomek

Bob

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł