Bejbiki

Arthur 3 l

28
Urodziny: 06.06.2020
W Kasisi od: 04.11.2022

Jest w Kasisi ze swoim młodszym bratem, Jonathanem. Ich matka trafiła do więzienia. Bardzo prosiła, aby jej dzieci znalazły się właśnie w naszym DOMU. Kobieta regularnie dzwoni i pyta, jak się mają jej synowie. Arthur jest wspaniałym, radosnym chłopakiem. W Kasisi znalazł bezpieczne schronienie. Nie wiemy, czy zostanie z nami na zawsze. Zapewniliśmy go tylko, że nic złego go tu nie spotka i każdego dnia będziemy go wspierać.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Artur jest radosnym i energicznym chłopcem. Kocha zabawy na yardzie. Czasem dzwoni do niego mama, żeby zapytać co u niego słychać. Jednak jeszcze nigdy go nie odwiedziła.
LIPIEC 2023
To nasza gwiazda! ;) Ciągnie go do aparatu fotograficznego, z którym najchętniej nigdy by się nie rozstawał. W pełni zaaklimatyzował się w Kasisi. Widać, że tu wśród dzieci, mu bardzo dobrze. Jest pogodnym dzieckiem.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Aleksandra Harnasz

Natalia Wszołek

Ewa

Daria Stefura

ANIASZP

Beata

Maggie

Anna Kochanowska

Katarzyna

Patrycja

Bielecka Barbara

MW

Dagmara

Kasia

Sylwia

Patrycja

Agata

Wilkita

Monika

Monik b_d

Tomek

Bob

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł