moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Belita 20 l

8
Urodziny: 28.12.2003
W Kasisi od: 12.11.2014

Belita jest w Kasisi od pierwszych dni swojego życia, została przyniesiona po śmierci mamy. Dziewczynka jest spokojna i zrównoważona. Jej pozytywne nastawienie do świata owocuje tym, że ma dużo przyjaciół.  Przejawia zdolności plastyczne – bardzo ładnie rysuje. W wolnym czasie lubi się bawić i jest przy tym niezwykle kreatywna. Chętnie pomaga przy najmłodszych. Jest bardzo samodzielna.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Belita wróciła do Kasisi. Bardzo chciała kontynuować naukę, a u taty na wsi takiej możliwości nie miała.  Obecnie przygotowuje się do poprawki matury. Pół dnia pracuje u naszych bejbików jako opiekunka, a popołudnia spędza nad książkami. Bardzo jej zależy, by poprawić końcowe wyniki.
STYCZEŃ 2023
Poszła do domu, do taty, ale wciąż otrzymuje wsparcie w ramach projektu „Adoptuj z sercem”.
LIPIEC 2022
Belita chodzi do jedenastej klasy. Trochę opuściła się w nauce, ale za to zawsze można na niej polegać, jest bardzo uczynna. W czasie wakacji, kiedy wraca z internatu bardzo chętnie prowadzi bibliotekę.
CZERWIEC 2021
Dobrze się uczy. Jest opiekuńcza, lubi pomagać przy bejbikach. To lojalna i słowna dziewczyna. Zawsze z głową w chmurach;)
CZERWIEC 2020
Belita jest w dziesiątej klasie. Dobrze się uczy. Jest spokojna i zrównoważona. Chętnie pomaga. Szczególnie lubi prace w ogrodzie i kwiaty.
LIPIEC 2018
Jest w szkole z internatem. Chodzi do ósmej klasy.
GRUDZIEŃ 2016
Chodzi do siódmej klasy. Dobrze się uczy. Bardzo pomaga siostrze Marysi, dużo czasu spędza z bejbikami pomagając na jardzie. Pod koniec roku pojedzie na wycieczkę do Livingstonu. Zamieszka w nowym Domu Miłosierdzia.
CZERWIEC 2016
Belita chodzi do piątej klasy. Wszystko u niej w porządku. Jest bardzo mądra i ambitna.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka mieszka w Edmunds House, opiekuje się młodszymi dziećmi. Dzięki przeprowadzce bardzo dojrzała, czuje się odpowiedzialna za braci i siostry.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ewelina

Ania i Bartek Boguccy

Monika Daniele Aurora

Eleni Damps

Barbara Grzesiak

Magdalena i Krzysztof

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł