moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Belita 19 l

16
22
Urodziny: 28.12.2003
W Kasisi od: 12.11.2014

Belita jest w Kasisi od pierwszych dni swojego życia, została przyniesiona po śmierci mamy. Dziewczynka jest spokojna i zrównoważona. Jej pozytywne nastawienie do świata owocuje tym, że ma dużo przyjaciół. Jest pilną i zdolną uczennicą, co zawsze widać na wzorowym świadectwie. Przejawia zdolności plastyczne – bardzo ładnie rysuje. W wolnym czasie lubi się bawić i jest przy tym niezwykle kreatywna. Chętnie pomaga przy najmłodszych. Jest bardzo samodzielna.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Poszła do domu, do taty, ale wciąż otrzymuje wsparcie w ramach projektu „Adoptuj z sercem”.
LIPIEC 2022
Belita chodzi do jedenastej klasy. Trochę opuściła się w nauce, ale za to zawsze można na niej polegać, jest bardzo uczynna. W czasie wakacji, kiedy wraca z internatu bardzo chętnie prowadzi bibliotekę.
CZERWIEC 2021
Dobrze się uczy. Jest opiekuńcza, lubi pomagać przy bejbikach. To lojalna i słowna dziewczyna. Zawsze z głową w chmurach;)
CZERWIEC 2020
Belita jest w dziesiątej klasie. Dobrze się uczy. Jest spokojna i zrównoważona. Chętnie pomaga. Szczególnie lubi prace w ogrodzie i kwiaty.
LIPIEC 2018
Jest w szkole z internatem. Chodzi do ósmej klasy.
GRUDZIEŃ 2016
Chodzi do siódmej klasy. Dobrze się uczy. Bardzo pomaga siostrze Marysi, dużo czasu spędza z bejbikami pomagając na jardzie. Pod koniec roku pojedzie na wycieczkę do Livingstonu. Zamieszka w nowym Domu Miłosierdzia.
CZERWIEC 2016
Belita chodzi do piątej klasy. Wszystko u niej w porządku. Jest bardzo mądra i ambitna.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka mieszka w Edmunds House, opiekuje się młodszymi dziećmi. Dzięki przeprowadzce bardzo dojrzała, czuje się odpowiedzialna za braci i siostry.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Ania i Bartek Boguccy

Weronika Wojda

Monika Daniele Aurora

Ewa

Weronika

Małgosia

Agnieszka Gasińska, test

Da niel

Adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Eleni Damps

Dzieci z Parafii p.w. św. Michała Archanioła w Poznaniu

Kamila T.

Barbara Grzesiak

Antonina Pich

Magdalena i Krzysztof

Kasisi

Joanna R.

Monika Korin

Ania Makowska

Anna Matysiak

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 750 zł
potrzebujemy:
17 000 zł