Benny 9 l

Urodziny: 14.08.2013
W Kasisi od: 07.04.2014

Chłopiec w Kasisi znalazł się za sprawą swojej rodziny, po śmierci mamy. Był bardzo zagłodzony i miał gruźlicę. Na szczęście doszedł już do siebie.

KWIECIEŃ 2022
Ben jest grzecznym dzieckiem, ma bardzo dobre serce. Jest zawsze tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Lubi rysować. Nikt go nie odwiedza.
CZERWIEC 2021
Poszedł do zerówki w szkole. Zawsze pełen radości, usłużny, nigdy się nie gniewa. Lubi grać w piłkę.
MAJ 2019
Zaczął przedszkole. Jak każdy mały chłopiec jest małym rozrabiaką. Lubi tańczyć, gra na organkach
CZERWIEC 2017
Mieszka w Edmund House. To bardzo mądry chłopak. Lubi się przytulać, jest bardzo czuły.
CZERWIEC 2016
Chłopiec jest w dużych bejbikach. Po chorobie głodowej nie ma już śladu. Jest spokojnym, cichym dzieckiem.
CZERWIEC 2015
Ben jest zdrowym chłopcem. Jest jeszcze w grupie bejbików.
pokaż starsze

PREZENT ŚWIĄTECZNY

PREZENT ŚWIĄTECZNY

Kurczak

Kurczak

Nshima (kleik kukurydziany)

Nshima (kleik kukurydziany)

Mleko

Mleko

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Endriuus

Nati :)

Cyryl Jan Łukasiak

Mateusz

Karolka

Paulina

Basia & Krystian

Kocham Cię MiriaM

Gosia, Borys, Miłosz i kot Ares :)

Suchy

Dawid Morawiec

Maja Hanas

Zofia

KlaudiaZDawnem

Arkana

Renia

Andrzej Rożek

Anna Wolas

Ben :)

Karolina Gratkowska

PDMD-Gliwice Katedra

KASISI

Joanna Grzebyk

Jan Kuźniak

Katarzyna Skibska

Wiktor Skiba

BEN

Joanna Zajączkowska-Sulka

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.