Aby sprawdzić liczbę swoich punktów wpisz adres e-mail podany przy płatnościach lub adopcji materialnej. Pamiętaj! Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Bejbiki

Bernadette Natasha 10 m

Urodziny: 05.02.2019
W Kasisi od: 12.02.2019

Bernadette trafiła do nas w lutym 2019 roku, do Kasisi przywiozła ją policja. Została porzucona gdzieś w Lusace, nie powiedziano nam nawet gdzie. Podejrzewamy, że dziewczynka jest wcześniakiem, bo waży tylko 2 kg. Maleńka trafiła pod najlepszą opiekę zajmującej się naszymi najmniejszymi domownikami mammie Mary

MAJ 2019r.
Ładnie rośnie. To śliczna dziewczynka. Nie ma z nią żadnych kłopotów zdrowotnych.

Nshima

wiktor bogowicz

Małgorzata Iwaszkiewicz

Lucyna Oleksiak

Pakiet medyczny dla małych pacjentów

Miniva jest u nas od miesiąca. Ciężko choruje i jest bardzo słaba. Odbudowujemy jej zaufanie do świata po tym, jak matka porzuciła ją w buszu. Walczymy o jej zdrowie. Niestety ostatnie wyniki zwiastują poważne problemy. Przewlekłą chorobę zdiagnozowaliśmy też u Richarda. Pomożemy mu tylko wdrażając specjalistyczne i niestety kosztowne leczenie.

To nasi najbardziej potrzebujący mieszkańcy. Chcemy, by zbliżające się Święta były wolne od zmartwień dla wszystkich. Nasi podopieczni przeszli już życiu wystarczająco dużo. Ruszamy ze specjalną zbiórką na leczenie tej dwójki, by otoczyć ich najlepszą możliwą opieką medyczną. Nasz mały szpitalik – House of Hope jest już po generalnym remoncie. Pora zaopatrzyć półki w niezbędne medykamenty!