moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Blessing 13 l

32
Urodziny: 05.04.2010
W Kasisi od: 13.05.2016

Blessing trafiła do Kasisi, ponieważ jej rodzice nie żyją, a ciotka, która się nią zajęła nie mogła sobie dać rady. Dziewczynka trafiła do nas razem z bratem Daitonem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

SIERPIEŃ 2023
Blessing cały czas pracuje z logopedą nad swoją wymową. Widać już pierwsze postępy, ale jeszcze dużo systematycznej pracy przed nią zanim przezwycięży swoją wadę. Jest bardzo zdeterminowana, chce być jak inne dzieci, Mimo że czasem wraca ze szkoły przejęta i zestresowana, to bardzo dobrze sobie radzi z nauką
STYCZEŃ 2023
Bardzo urosła. Jest miłą, przyjacielską dziewczynką. Ma wadę wymowy, przez co niestety ma kompleksy. Walczy z tym, wykonuje ćwiczenia logopedyczne.
KWIECIEŃ 2022
Blessing chodzi do piątej klasy. Jest bardzo poważna jak na swój wiek, cicha i racjonalna. Jej pasją jest śpiew. Lubi wszystko co praktyczne.
CZERWIEC 2021
Jest w czwartej klasie. Ma bardzo dobry apetyt (chyba nawet aż za dobry;)). Często pomaga w jadalni, najchętniej przy zamiataniu.
MAJ 2019
Dziewczynka ma starsza siostrę, która ją odwiedza. Blessing jest w drugiej klasie. Tańczy w scholi kościelnej, jest bardzo grzeczna.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka L💐

Katarzyna

Ewelina Strzelec

KINGA

anonimowo

Lidka Dziubałtowska

Monika Tokarska

Magda

Iza

Ela

Iwona

Patrycja

Marta

Iga Szulecka

Alicja

malento

malina & łukasz

Stanisław Moderski

Agnieszka i Karolinka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł