Uczniowie

Blessing 14 l

12
Urodziny: 05.04.2010
W Kasisi od: 13.05.2016

Blessing została skierowana do Kasisi ze względu na tragiczną stratę swoich rodziców, a także z powodu trudności, jakie jej ciotka, która się nią opiekowała, napotkała na swojej drodze. Razem z nią przybył jej brat, Daiton. Ostatnio Blessing boryka się z istotnymi trudnościami w nauce, zwłaszcza w czytaniu, co może wynikać z potencjalnych problemów z dysleksją. Nieustannie staramy się pomóc jej przezwyciężyć te trudności poprzez odpowiednie diagnozowanie i wsparcie logopedy. Pomimo tych wyzwań, Blessing emanuje pozytywnym nastawieniem i uśmiechem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Ostatnio ma duże trudności w szkole przez problemy z czytaniem. Będziemy sprawdzać, czy nie ma dysleksji. Jest fajną, uśmiechnięta dziewczyną.
SIERPIEŃ 2023
Blessing cały czas pracuje z logopedą nad swoją wymową. Widać już pierwsze postępy, ale jeszcze dużo systematycznej pracy przed nią zanim przezwycięży swoją wadę. Jest bardzo zdeterminowana, chce być jak inne dzieci, Mimo że czasem wraca ze szkoły przejęta i zestresowana, to bardzo dobrze sobie radzi z nauką
STYCZEŃ 2023
Bardzo urosła. Jest miłą, przyjacielską dziewczynką. Ma wadę wymowy, przez co niestety ma kompleksy. Walczy z tym, wykonuje ćwiczenia logopedyczne.
KWIECIEŃ 2022
Blessing chodzi do piątej klasy. Jest bardzo poważna jak na swój wiek, cicha i racjonalna. Jej pasją jest śpiew. Lubi wszystko co praktyczne.
CZERWIEC 2021
Jest w czwartej klasie. Ma bardzo dobry apetyt (chyba nawet aż za dobry;)). Często pomaga w jadalni, najchętniej przy zamiataniu.
MAJ 2019
Dziewczynka ma starsza siostrę, która ją odwiedza. Blessing jest w drugiej klasie. Tańczy w scholi kościelnej, jest bardzo grzeczna.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kasika

Agnieszka L.

Iza

Ela

Iwona

Patrycja

Alicja

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł