Pilna adopcja

Blessing 11 l

Urodziny: 05.04.2010
W Kasisi od: 13.05.2016

Blessing trafiła do Kasisi ponieważ jej rodzice nie żyją, a ciotka, która się nią zajęła nie mogła sobie dać rady. Dziewczynka trafiła do nas razem z bratem Daitonem.

MAJ 2019
Dziewczynka ma starsza siostrę, która ją odwiedza. Blessing jest w drugiej klasie. Tańczy w scholi kościelnej, jest bardzo grzeczna.

Dżem

Stanisław Moderski

Agnieszka i Karolinka

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.