Przedszkolaki

Blessing 4 l

Urodziny: 30.11.2017
W Kasisi od: 13.06.2018

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem ze swoją siostrą- Susan. Matka porzuciła je u ciotki i uciekła nie wiadomo gdzie.

CZERWIEC 2022
Blessing jest najwierniejszą fanka koloru niebieskiego. To silna osobowość - jest ambitna i bardzo nie lubi, kiedy różne rzeczy jej nie wychodzą. Wychodzenie poza linię kolorowanki jest wykluczone. A jeśli już do tego dojdzie i nosek Blessing zmarszczy się w chwili złości, łaskotki i przytulanie zawsze poprawią jej humor. Najlepszą przyjaciółką Blessing jest Mable.
LUTY 2022
Jest śliczną dziewczynką, ma piękny uśmiech i chętnie się przytula. Lubi bawić się klockami, buduje z nich niesamowite konstrukcje.
CZERWIEC 2021
Przeszła od bejbików do Martin’s House. Dołączyła do swojej siostrzyczki Susan. Jest radosnym, uśmiechniętym i szczerym dzieckiem.
WRZESIEŃ 2020
Blessing pięknie się rozwija. Jest bardzo pomysłowa w zabawach z rówieśnikami.
MAJ 2019
Jak tylko przyszła do Kasisi była bardzo nieufna, z czasem się otworzyła, we własnym gronie jest radosna i uśmiechnięta. Dobrze je. Nie choruje.
STYCZEŃ 2019
Blessing jest zdrowa, zawsze ma dobry apetyt. Matki jak dotychczas nie znaleziono. Dziewczynka lubi przebywać ze swoją starszą siostrzyczką Susan.
pokaż starsze

Beata Suda

Agnieszka Kuprowska

Paulina Bizior

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.