Bejbiki

Blessing 2 l

Urodziny: 30.11.2017
W Kasisi od: 13.06.2018

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem ze swoją siostrą- Susan. Matka porzuciła je u ciotki i uciekła nie wiadomo gdzie.

MAJ 2019r.
Jak tylko przyszła do Kasisi była bardzo nieufna, z czasem się otworzyła, we własnym gronie jest radosna i uśmiechnięta. Dobrze je. Nie choruje.
STYCZEŃ 2019r.
Blessing jest zdrowa, zawsze ma dobry apetyt. Matki jak dotychczas nie znaleziono. Dziewczynka lubi przebywać ze swoją starszą siostrzyczką Susan.

Dżem

Tomasz i Natalia

Kamila Zawada

DomiNika

Christopher potrzebuje naszego wsparcia!

Kiedy kilka dni temu podejrzewaliśmy u Christophera malarię i to o dość poważnym przebiegu, od razu dostarczyliśmy go do szpitala. Pierwsze badania wykluczyły nasze podejrzenia. Kolejne testy i wstępna diagnoza, która nam wszystkim podcięła skrzydła. Lekarze rozpoznali u szesnastolatka ostrą białaczkę

Zaczynamy walkę o jego zdrowie. Potrzebujemy byście stanęli do niej dziś razem z nami!