Przedszkolaki

Blessing 6 l

27
Urodziny: 30.11.2017
W Kasisi od: 13.06.2018

Kasisi jest dla niej domem niemal od zawsze. Trafiła do nas ze starszą siostrą, gdy miała kilka miesięcy. Dziewczynki zostały porzucone przez matkę. Kobieta poprosiła ich ciotkę, by na chwilę z nimi została, po czym zniknęła bez śladu. Nigdy nie próbowała nawiązać kontaktu z córkami. Blessing i Susan bardzo się kochają. Są dla siebie największym wsparciem. Zawsze dbają o siebie nawzajem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Lubi uczyć się polskich słówek:) Jest bardzo kochana. Dobrze się uczy, cieszy się, że może chodzić do szkoły. Emanuje radością, jednak ostatnio bardzo spoważniała.
LIPIEC 2023
To nasza gwiazda Hollywood! Na plac zabaw nie wychodzi bez okularów słonecznych typu „mucha”, które niepostrzeżenie zdejmuje z nosów starszych. Do pełnego szyku dorzuca kilka słówek polskich i mamy prawdziwą DAMĘ spacerującą po kasisikch włościach ;) Bardzo nas cieszy, jakim kontaktowym i pewnym siebie dzieckiem stała się Blessing. Uwielbia bawić się z koleżankami. Nie ważne w co, ważne, że razem w grupie. 
STYCZEŃ 2023
Była na wakacjach u Neny, chłopaka, który również był wychowankiem Kasisi. Mężczyzna razem ze swoją żoną, która w Kasisi pracowała, każdego roku zabierają do siebie na wakacje kilkoro naszych podopiecznych. Blessing wróciła bardzo zadowolona.
CZERWIEC 2022
Blessing jest najwierniejszą fanka koloru niebieskiego. To silna osobowość - jest ambitna i bardzo nie lubi, kiedy różne rzeczy jej nie wychodzą. Wychodzenie poza linię kolorowanki jest wykluczone. A jeśli już do tego dojdzie i nosek Blessing zmarszczy się w chwili złości, łaskotki i przytulanie zawsze poprawią jej humor. Najlepszą przyjaciółką Blessing jest Mable.
LUTY 2022
Jest śliczną dziewczynką, ma piękny uśmiech i chętnie się przytula. Lubi bawić się klockami, buduje z nich niesamowite konstrukcje.
CZERWIEC 2021
Przeszła od bejbików do Martin’s House. Dołączyła do swojej siostrzyczki Susan. Jest radosnym, uśmiechniętym i szczerym dzieckiem.
WRZESIEŃ 2020
Blessing pięknie się rozwija. Jest bardzo pomysłowa w zabawach z rówieśnikami.
MAJ 2019
Jak tylko przyszła do Kasisi była bardzo nieufna, z czasem się otworzyła, we własnym gronie jest radosna i uśmiechnięta. Dobrze je. Nie choruje.
STYCZEŃ 2019
Blessing jest zdrowa, zawsze ma dobry apetyt. Matki jak dotychczas nie znaleziono. Dziewczynka lubi przebywać ze swoją starszą siostrzyczką Susan.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Burhan & Justyna & Boris Ata

Ewa N

Sylviasun

Paulina

Adam Hajdaś

Monika, Arek i Nina

Ula

Klaudia Krauze

Katarzyna Wakuła

Mikolaj

Jolanta Garbaciak

Łukasz

Natalia Cichocka

Karina

Marta

Anna Żabińska

Bożena

Dagmara Zalech

Ola

Patrycja

Adrianna

Kasia&Robin

KATARZYNA

Sylwia Plutowicz

Beata Suda

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł