Bejbiki

Blessing 2 l

Urodziny: 30.11.2017
W Kasisi od: 13.06.2018

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem ze swoją siostrą- Susan. Matka porzuciła je u ciotki i uciekła nie wiadomo gdzie.

WRZESIEŃ 2020r.
Blessing pięknie się rozwija. Jest bardzo pomysłowa w zabawach z rówieśnikami.
MAJ 2019r.
Jak tylko przyszła do Kasisi była bardzo nieufna, z czasem się otworzyła, we własnym gronie jest radosna i uśmiechnięta. Dobrze je. Nie choruje.
STYCZEŃ 2019r.
Blessing jest zdrowa, zawsze ma dobry apetyt. Matki jak dotychczas nie znaleziono. Dziewczynka lubi przebywać ze swoją starszą siostrzyczką Susan.

Dżem

Kamila Zawada

DomiNika

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.