moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Blessing 15 l

15
Urodziny: 26.07.2008
W Kasisi od: 05.12.2017

Blessing pochodzi z wioski połoznej niedaleko Kasisi. Po śmierci mamy babcia przyniosła ją jako niemowlę do naszego domu, gdy dziewczynka miała 2 lata kobieta zabrała ją do siebie. Teraz niestety babcia umiera i Blessing jest bez opieki.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Blessing poszła do babci. Wciąż będziemy ją wspierać, zwłaszcza w edukacji, ponieważ jest bardzo mądrą dziewczyną. Wzorowo napisała egzaminy. Zrobimy wszystko, by w pełni wykorzystała swój potencjał.
LIPIEC 2023
Chodzi do siódmej klasy. Będzie pisała w tym roku egzaminy końcowe. Po nich zamieszka ze swoją babcią. Wtedy zdecydujemy, czy wciąż będzie otrzymywała wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.
STYCZEŃ 2023
Ma się dobrze. Przeszła do następnej klasy. Nie ma z nią kłopotów, ani w szkole, ani w domu.
KWIECIEŃ 2022
Blessing chodzi do szóstej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Jest mądrą dziewczyną, wrażliwą na krzywdę innych. Zawsze chętnie spieszy z pomocą, ma dobre serce.
CZERWIEC 2021
Chodzi do piątej klasy. Dobrze się uczy. Kilka tygodni temu dołączyła do House of Mercy. Jest jeszcze trochę nieśmiałą, ale widać, że pomału się otwiera. Była na wakacjach odwiedzić ciocię.
MAJ 2019
Chodzi do trzeciej klasy, dobrze się uczy. Lubi bawić się w dom. W przyszłości chce być nauczycielką.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka

Edyta Odeleye

Malwina Moruzgała

Urszula K.

Marianna i Dorota Ordak

Malwina Moruzgała

Mariusz

Gosia

Agata

Justyna Kalwik

Zuzia Zapadka

Paweł

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł