Blessing 12 l

Urodziny: 26.07.2008
W Kasisi od: 05.12.2017

Blessing pochodzi z wioski połoznej niedaleko Kasisi. Po śmierci mamy babcia przyniosła ją jako niemowlę do naszego domu, gdy dziewczynka miała 2 lata kobieta zabrała ją do siebie. Teraz niestety babcia umiera i Blessing jest bez opieki.

MAJ 2019r.
Chodzi do trzeciej klasy, dobrze się uczy. Lubi bawić się w dom. W przyszłości chce być nauczycielką.

Kurs komputerowy

Agnieszka Kuprowska

Asia

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.