Blessing 11 l

Urodziny: 2013
W Kasisi od: 23.05.2024

Blessing, wraz ze swoją młodszą siostrą Queen, została znaleziona pod bramą szpitala w Lusace. Pracujące tam siostry natychmiast zareagowały. Nakarmiły je ciepłym posiłkiem i udzieliły im niezbędnej pomocy finansowej, aby mogły wrócić do domu. Niestety, ku zaskoczeniu sióstr, dziewczynki następnego dnia ponownie pojawiły się pod bramą szpitala. To wzbudziło w nich głęboki niepokój i postanowiły działać. Zdecydowały się osobiście odwieźć Blessing i Queen do domu, chcąc na własne oczy zobaczyć, co się tam dzieje. Kiedy dotarły na miejsce, odkryły, że sytuacja dziewczynek była znacznie gorsza, niż się spodziewały. Okazało się, że ich mama zmarła, a ojca nie zastano i do tej pory nie ma kontaktu z mężczyzną. Warunki w domu były tragiczne – brakowało podstawowych środków do życia. Siostry skontaktowały się z opieką społeczną, a ta, po zapoznaniu się z sytuacją, zdecydowała o umieszczeniu Blessing i Queen w Kasisi. Dzięki temu dziewczynki otrzymały szansę na nowe życie, pełne nadziei i możliwości.

Czekolada

Czekolada