Boyd 15 l

Urodziny: 16.03.2007
W Kasisi od: 15.09.2007

Boyd do Kasisi trafił jako kilkumiesięczne niemowle. Pochodzi z drugiego końca Zambii. Przysłała go organizacja, która zajmuje się prostytutkami. Jest bardzo spokojnym i grzecznym dzieckiem. Nie w głowie mu  łobuzowanie.

LIPIEC 2022
Chodzi do siódmej klasy (musi ją powtarzać ze względu na złe wyniki). Uwielbia piłkę nożną, w przyszłości chciałby zostać piłkarzem jak Leo Messi. Jego najlepszym przyjacielem jest Peter, a ulubionym przedmiotem w szkole technologia. Ciągle jest nieśmiały i małomówny wobec nowych osób. Ma piękny uśmiech.
CZERWIEC 2021
Chodzi do siódmej klasy. Dobrze się uczy. Jest typowym nastolatkiem ze wszystkimi humorami, wariactwami i szaleństwem. Jest małomówny.
WRZESIEŃ 2020
Niedawno Boyd przeszedł zabieg usunięcia migdałków. Chłopak jest już domu! Ma za sobą trudne chwile. Był nawet moment, że śmiertelnie obraził się na siostrą Mariolę za to, że tak bardzo boli. Jedynym plusem były lody, które przyjmował z przepisu lekarza. Już zapowiedział, że przy najbliższej infekcji będzie się chciał widzieć dokładnie z tym samym lekarzem, licząc, że słodkości przepisuje na każde schorzenie;) Na szczęście w Kasisi szybko zapomina się o bólu. Są koledzy, plac zabaw. Nie ma chwili na nudę ani rozpamiętywanie bólu.
CZERWIEC 2020
Chodzi do szóstej klasy. Uczy się bardzo dobrze. Jest bardzo kochany i uczynny. Służy jako ministrant. Zawsze pogodny. Trochę nieśmiały.
LIPIEC 2018
Jest w piątej klasie. Bardzo lubi grać w piłkę, lubi też akrobacje. Nie jest duszą towarzystwa. Ścisły umysł‚ prowadzi go do rozwijania swojej pasji, informatyki.
CZERWIEC 2016
Chodzi do trzeciej klasy. Jest zadowolonym z życia i bardzo przyjacielskim dzieckiem. Ma dużo kolegów. Lubi grać w piłkę.
CZERWIEC 2015
Jest już w domu dużych chłopców. Chodzi do drugiej klasy. To bardzo delikatny i spokojny chłopak. Lubi się przytulać i grać w piłkę nożną. Tak bardzo lubi szkołę, że nawet jak jest chory prosi siostrę, żeby go do niej puściła.
pokaż starsze

Anna Folusz

Urszula i Andrzej

Klaudia

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.