Boyd 15 l

Urodziny: 16.03.2007
W Kasisi od: 15.09.2007

Boyd do Kasisi trafił jako kilkumiesięczne niemowle. Pochodzi z drugiego końca Zambii. Przysłała go organizacja, która zajmuje się prostytutkami. Jest bardzo spokojnym i grzecznym dzieckiem. Nie w głowie mu  łobuzowanie.

CZERWIEC 2021
Chodzi do siódmej klasy. Dobrze się uczy. Jest typowym nastolatkiem ze wszystkimi humorami, wariactwami i szaleństwem. Jest małomówny.
WRZESIEŃ 2020
Niedawno Boyd przeszedł zabieg usunięcia migdałków. Chłopak jest już domu! Ma za sobą trudne chwile. Był nawet moment, że śmiertelnie obraził się na siostrą Mariolę za to, że tak bardzo boli. Jedynym plusem były lody, które przyjmował z przepisu lekarza. Już zapowiedział, że przy najbliższej infekcji będzie się chciał widzieć dokładnie z tym samym lekarzem, licząc, że słodkości przepisuje na każde schorzenie;) Na szczęście w Kasisi szybko zapomina się o bólu. Są koledzy, plac zabaw. Nie ma chwili na nudę ani rozpamiętywanie bólu.
CZERWIEC 2020
Chodzi do szóstej klasy. Uczy się bardzo dobrze. Jest bardzo kochany i uczynny. Służy jako ministrant. Zawsze pogodny. Trochę nieśmiały.
LIPIEC 2018
Jest w piątej klasie. Bardzo lubi grać w piłkę, lubi też akrobacje. Nie jest duszą towarzystwa. Ścisły umysł‚ prowadzi go do rozwijania swojej pasji, informatyki.
CZERWIEC 2016
Chodzi do trzeciej klasy. Jest zadowolonym z życia i bardzo przyjacielskim dzieckiem. Ma dużo kolegów. Lubi grać w piłkę.
CZERWIEC 2015
Jest już w domu dużych chłopców. Chodzi do drugiej klasy. To bardzo delikatny i spokojny chłopak. Lubi się przytulać i grać w piłkę nożną. Tak bardzo lubi szkołę, że nawet jak jest chory prosi siostrę, żeby go do niej puściła.
pokaż starsze

kkkkkk

Piotr Kuciński

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!