Boyd 17 l

Urodziny: 16.03.2007
W Kasisi od: 15.09.2007

Boyd do Kasisi trafił jako kilkumiesięczne niemowle. Pochodzi z drugiego końca Zambii. Przysłała go organizacja, która zajmuje się prostytutkami. Jest bardzo spokojnym i grzecznym dzieckiem. Nie w głowie mu  łobuzowanie.

LUTY 2024
Chodzi do średniej szkoły, do dziewiątej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Staje się coraz poważniejszym młodym mężczyzną. Lubi pracę na farmie u ojców Jezuitów, którą wykonuje w każde wakacje.
LIPIEC 2023
Jest w szkole z internatem. Wszystko u niego dobrze. Radzi sobie ze wszystkim doskonale.
STYCZEŃ 2023
Skończył siódmą klasę. W czasie wakacji pół swojego dnia poświęcał na pracę na farmie u ojców jezuitów. Chciał zarobić pieniądze, by móc sobie coś kupić.
LIPIEC 2022
Chodzi do siódmej klasy (musi ją powtarzać ze względu na złe wyniki). Uwielbia piłkę nożną, w przyszłości chciałby zostać piłkarzem jak Leo Messi. Jego najlepszym przyjacielem jest Peter, a ulubionym przedmiotem w szkole technologia. Ciągle jest nieśmiały i małomówny wobec nowych osób. Ma piękny uśmiech.
CZERWIEC 2021
Chodzi do siódmej klasy. Dobrze się uczy. Jest typowym nastolatkiem ze wszystkimi humorami, wariactwami i szaleństwem. Jest małomówny.
WRZESIEŃ 2020
Niedawno Boyd przeszedł zabieg usunięcia migdałków. Chłopak jest już domu! Ma za sobą trudne chwile. Był nawet moment, że śmiertelnie obraził się na siostrą Mariolę za to, że tak bardzo boli. Jedynym plusem były lody, które przyjmował z przepisu lekarza. Już zapowiedział, że przy najbliższej infekcji będzie się chciał widzieć dokładnie z tym samym lekarzem, licząc, że słodkości przepisuje na każde schorzenie;) Na szczęście w Kasisi szybko zapomina się o bólu. Są koledzy, plac zabaw. Nie ma chwili na nudę ani rozpamiętywanie bólu.
CZERWIEC 2020
Chodzi do szóstej klasy. Uczy się bardzo dobrze. Jest bardzo kochany i uczynny. Służy jako ministrant. Zawsze pogodny. Trochę nieśmiały.
LIPIEC 2018
Jest w piątej klasie. Bardzo lubi grać w piłkę, lubi też akrobacje. Nie jest duszą towarzystwa. Ścisły umysł‚ prowadzi go do rozwijania swojej pasji, informatyki.
CZERWIEC 2016
Chodzi do trzeciej klasy. Jest zadowolonym z życia i bardzo przyjacielskim dzieckiem. Ma dużo kolegów. Lubi grać w piłkę.
CZERWIEC 2015
Jest już w domu dużych chłopców. Chodzi do drugiej klasy. To bardzo delikatny i spokojny chłopak. Lubi się przytulać i grać w piłkę nożną. Tak bardzo lubi szkołę, że nawet jak jest chory prosi siostrę, żeby go do niej puściła.

Babka wielkanocna

Małgorzata Maślejak

Urszula i Andrzej

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!