Uczniowie

Bupe Dorcas 10 l

22
Urodziny: 02.09.2013
W Kasisi od: 27.11.2021

Dziewczynka jest w Kasisi razem ze swoją młodszą siostrą Asenati Chabu. Trafiły do nas, ponieważ ich tata po śmierci żony nie dawał sobie rady z obowiązkami związanymi z wychowaniem tak małych dzieci. Jest stróżem i każdej nocy pracuje. Nastoletnia siostra Bupe i Asenati musiała zrezygnować z nauki, żeby zająć się rodzeństwem. Dzięki temu, że dziewczynki są u nas, ich siostra będzie mogła wrócić do szkoły.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Spędziła wakacje ze swoim tatą. Wróciła bardzo zadowolona. Kocha go i cieszy się, gdy mogą być razem. Mężczyzna ma bardzo dobre relacje z córkami. Dba o to, by pamiętały o swoim rodzinnym domu.
LIPIEC 2023
Wakacje u taty to był dobry czas. Bardzo chętnie go odwiedza. Ale jeszcze chętniej wraca do Kasisi. Tu czekają na nią koleżanki z Martin’s House, z którymi uwielbia szaleć na placu zabaw. Kiedy tylko może, idzie do swojej młodszej siostrzyczki - Asenti. Jest bardzo opiekuńcza. Jesteśmy pełni podziwu, jak dobrze radzi sobie w szkole.
STYCZEŃ 2023
Wszystko u dziewczynki w porządku. Lubi szkołę, jest zdrowa. Spędziła wakacje u swojego taty.
LIPIEC 2022
Już na dobre zadomowiła się w Kasisi. Dużo się uśmiecha i bardzo lubi chodzić do szkoły, jest w drugiej klasie. Jej ukochaną przyjaciółką jest Barbara, z którą są praktycznie nierozłączne. Bardzo lubi rysować i bawić się lalkami.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Bohdanki

Monika i Piotr z Karolkiem

Tata Amelki

Ewa

Jolanta S.

Basia

Monika Ch.

Claudia

Helenka

Adam

Ewa

Izabela

Alicja Fijalkowska

Edyta

Aśka M.

Stella

Kasia Ziolkowska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł