moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Caleb 15 l

9
Urodziny: 16.08.2008
W Kasisi od: 08.11.2022

Caleb jest w Kasisi ze swoim młodszym rodzeństwem – Faith i Misheckem. Tata dzieciaków zmarł kilka lat temu. Mama nie miała się gdzie podziać, więc wzięła dzieci i wedle tutejszego zwyczaju pojechała szukać schronienia u rodziny męża. Nie otrzymała jednak żadnego wsparcia, mimo że prosiła o nie w kilku miejscach.

Dzieci przerwały naukę. Niedawno razem z mamą wróciły do Lusaki. Kobieta wiedząc, że znalazła się w sytuacji bez wyjścia, udała się do opieki społecznej, prosić o pomoc. Ta odesłała rodzeństwo do nas.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Ostatni miesiąc był dla Caleba pełen ważnych momentów. Przyjął chrzest i komunię świętą, o które sam poprosił. Oba wydarzenia były dla niego wyjątkowym przeżyciem. Gdy przyszedł do Kasisi, miał ogromne zaległości w nauce. Teraz wychodzi na prostą. Pięknie wszystko nadrabia. Chodzi do szóstej klasy. 
STYCZEŃ 2023
Chodzi dopiero do piątej klasy, ponieważ miał ogromne przerwy w nauce. Jest bardzo inteligentny. Za rok będzie w szóstej klasie. Postaramy się jednak, żeby mógł wcześniej podejść do egzaminów końcowych. Pracuje też na farmie, by zarobić własne pieniądze.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Mateusz Tomala

Konrad

Justyna Maj

Grażyna

Karolina Smęt

Martyna

mariolcia

Gabriela

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł