moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Caroline 10 l

11
Urodziny: 03.04.2013
W Kasisi od: 15.07.2013

Caroline tak jak jej siostra bliźniaczka, Faustyna, trafiła do Kasisi przywieziona przez pracowników opieki społecznej, po tym jak jej mama zmarła przy porodzie. Jest radosnym dzieckiem, ma bardzo dobry apetyt. Zdrowo rośnie i rozwija się prawidłowo, ku wielkiej radości opiekunek.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Ze swoją siostrą bliźniaczka, Faustiną, są jak ogień i woda pod względem temperamentów. Caroline poważniejsza, spokojna, lekko wycofana. Nie przeszkadza jej to jednak uczestniczyć we wspólnych zabawach, do których zapraszają  koleżanki z Martin’s House. Najbardziej lubi grać w zbijaka. W szkole idzie jak burza – ma bardzo dobre wyniki.
STYCZEŃ 2023
Razem z Faustiną, swoją bliźniaczką miała iść do adopcji. Jednak przez opieszałość urzędu z przygotowaniem odpowiednich dokumentów nie udało się. Rodzice adopcyjni zrezygnowali, ponieważ zbyt długo to trwało. Dziewczynki bardzo to przeżywały, ale pogodziły się już z tym.
LIPIEC 2022
Chodzi do drugiej klasy. Jest takim "żywym złotkiem" - zawsze uśmiechnięta, wszędzie jej pełno, do tego wszystkiego buzia jej się nie zamyka, potrafi rozmawiać godzinami. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest język angielski, a Faustyna jej siostra ukochaną przyjaciółką, o którą bardzo dba.
CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Dobrze sobie radzi w szkole. Jest bardziej otwarta niż jej siostra. Lubi spędzać czas z mamies.
MAJ 2019
Zaczęła przedszkole poza Kasisi. Lubi śpiewać i skakać na skakance. Bardzo ładnie tańczy w kaplicy.
KWIECIEŃ 2018
Dziewczynka ma się dobrze, zdrowo rośnie, jest szczęśliwa.
CZERWIEC 2017
Caroline jest bardzo samodzielna i wesoła.
CZERWIEC 2016
Mieszka w Edmund’s House. Jest słabsza od swojej siostry bliźniaczki Faustyny. Często ma chore migdały i musi przyjmować antybiotyki. Razem z Faustyną są bardzo ze sobą związane.
CZERWIEC 2015
Caroline już chodzi. Jest bardzo uparta. Jak chce coś osiągnąć, płacze i przestaje dopiero jak dopnie swego. Siostra chciał oddać ją do adopcji, ale dalsza rodzina nie wyraziła na to zgody.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Karolina

Toruńczaczki

Małgorzata Dziugieł

Kalina Klobusovska

Michalina

Bożena

Bogdan Szydełko

Anielka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł