Caroline 9 l

Urodziny: 03.04.2013
W Kasisi od: 15.07.2013

Caroline tak jak jej siostra bliźniaczka, Faustyna, trafiła do Kasisi przywieziona przez pracowników opieki społecznej, po tym jak jej mama zmarła przy porodzie. Jest radosnym dzieckiem, ma bardzo dobry apetyt. Zdrowo rośnie i rozwija się prawidłowo, ku wielkiej radości opiekunek.

LIPIEC 2022
Chodzi do drugiej klasy. Jest takim "żywym złotkiem" - zawsze uśmiechnięta, wszędzie jej pełno, do tego wszystkiego buzia jej się nie zamyka, potrafi rozmawiać godzinami. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest język angielski, a Faustyna jej siostra ukochaną przyjaciółką, o którą bardzo dba.
CZERWIEC 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Dobrze sobie radzi w szkole. Jest bardziej otwarta niż jej siostra. Lubi spędzać czas z mamies.
MAJ 2019
Zaczęła przedszkole poza Kasisi. Lubi śpiewać i skakać na skakance. Bardzo ładnie tańczy w kaplicy.
KWIECIEŃ 2018
Dziewczynka ma się dobrze, zdrowo rośnie, jest szczęśliwa.
CZERWIEC 2017
Caroline jest bardzo samodzielna i wesoła.
CZERWIEC 2016
Mieszka w Edmund’s House. Jest słabsza od swojej siostry bliźniaczki Faustyny. Często ma chore migdały i musi przyjmować antybiotyki. Razem z Faustyną są bardzo ze sobą związane.
CZERWIEC 2015
Caroline już chodzi. Jest bardzo uparta. Jak chce coś osiągnąć, płacze i przestaje dopiero jak dopnie swego. Siostra chciał oddać ją do adopcji, ale dalsza rodzina nie wyraziła na to zgody.
pokaż starsze

Agata

AnSi

Olla

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.