Judy 11 l

Urodziny: 31.12.2012
W Kasisi od: 14.12.2015

Judy cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Do Kasisi przywiozła ją policja, ponieważ jej mama znalazła się w więzieniu i spędzi tam prawdopodobnie większą część życia. Tata dziewczynki jest nieznany, nic o nim nie wiemy. Judy dwa razy dziennie ćwiczy z przeszkolonymi opiekunkami. Czuje się dobrze. Jest bardzo pogodna.

KWIECIEŃ 2024
Dwa razy dziennie jest rehabilitowana. Nie ma dużej poprawy. Słabo rośnie, ostatnio też bardzo schudła. Lekarze i pielęgniarze z Kasisi trzymają jednak rękę na pulsie, zapewniając Judy jak najlepszą opiekę.
MARZEC 2023
U Judy, mimo codziennych rehabilitacji, nie ma żadnej poprawy. Bardzo urosła. Zawsze się uśmiecha, cieszy się życiem.
LIPIEC 2022
Ma się dobrze. Kiedy się ją przytula, jest bardzo szczęśliwa. Lubi, gdy głaszcze się ją po policzkach. Kontynuuje codzienna rehabilitacje.
CZERWIEC 2021
Dziewczynka zaczęła mieć drgawki, dostaje leki, które jej pomagają. Jest uśmiechnięta. Lubi jak się ją dotyka.
MAJ 2019
Judy jest bardzo wrażliwa na dotyk. Cały czas ją rehabilitujemy. Lubi jak starsze dzieci zabierają ją na spacer. Jest bardzo spokojna.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka ma regularną fizjoterapie, ale nie widać dużej poprawy. Jest niewidoma.

Przytulanki

Przytulanki