Vanessa 12 l

Urodziny: 18.07.2011
W Kasisi od: 15.11.2017

Dziewczynka, mimo swojej niepełnosprawności, jest bardzo radosna, dużo się śmieje. Żyje w swoim świecie. Reaguje na głos, chodzi przy pomocy innych. Jest rehabilitowana codziennie.

LIPIEC 2023
Vanessa to prawdziwy promyk słońca, który swoim uśmiechem potrafi rozjaśnić każdy dzień. Jest nie tylko wiecznie uśmiechnięta, ale również bardzo kreatywna, szczególnie jeśli chodzi o wyrażanie siebie. Lubi śpiewać i ma swoją unikatową formę komunikacji, używając oryginalnych powiedzonek. Jej sposób bycia dodaje jej osobowości niepowtarzalnego uroku i dowodzi, że Vanessa jest dzieckiem z wyjątkową wyobraźnią.
LIPIEC 2022
Bardzo lubi towarzystwo innych dzieci. Jest zawsze uśmiechnięta. Nie umie mówić, dlatego radość wyraża swoim własnym językiem. Codziennie ma zajęcia z fizjoterapii.
CZERWIEC 2021
Sympatyczne, radosne dziecko. Ma swój język komunikacji. Wszyscy wiedzą, jak ją pozdrawiać. Ostatnio miała ataki padaczki, więc ustawiliśmy jej odpowiednie leczenie.
LISTOPAD 2019
Jest bardzo radosnym dzieckiem. Chodzi przy pomocy innych. Jest codziennie rehabilitowana. Dużo się śmieje, powtarza swoje słowa.

Kurczak

Kurczak