moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Vanessa 12 l

10
Urodziny: 18.07.2011
W Kasisi od: 15.11.2017

Dziewczynka, mimo swojej niepełnosprawności, jest bardzo radosna, dużo się śmieje. Żyje w swoim świecie. Reaguje na głos, chodzi przy pomocy innych. Jest rehabilitowana codziennie.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Vanessa to prawdziwy promyk słońca, który swoim uśmiechem potrafi rozjaśnić każdy dzień. Jest nie tylko wiecznie uśmiechnięta, ale również bardzo kreatywna, szczególnie jeśli chodzi o wyrażanie siebie. Lubi śpiewać i ma swoją unikatową formę komunikacji, używając oryginalnych powiedzonek. Jej sposób bycia dodaje jej osobowości niepowtarzalnego uroku i dowodzi, że Vanessa jest dzieckiem z wyjątkową wyobraźnią.
LIPIEC 2022
Bardzo lubi towarzystwo innych dzieci. Jest zawsze uśmiechnięta. Nie umie mówić, dlatego radość wyraża swoim własnym językiem. Codziennie ma zajęcia z fizjoterapii.
CZERWIEC 2021
Sympatyczne, radosne dziecko. Ma swój język komunikacji. Wszyscy wiedzą, jak ją pozdrawiać. Ostatnio miała ataki padaczki, więc ustawiliśmy jej odpowiednie leczenie.
LISTOPAD 2019
Jest bardzo radosnym dzieckiem. Chodzi przy pomocy innych. Jest codziennie rehabilitowana. Dużo się śmieje, powtarza swoje słowa.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Dzień pobytu w szpitalu
+120 serc

Dzień pobytu w szpitalu

120,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ania

Justyna skotnicka

Emilia

Monika i Maciej

Anna

Daniel S

IWONA

Roman Lidia

Katarzyna Fabiańska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł