Vanessa 9 l

Urodziny: 01.01.2011
W Kasisi od: 15.11.2017

Dziewczynka, mimo swojej niepełnosprawności, jest bardzo radosna, dużo się śmieje. Żyje w swoim świecie. Reaguje na głos, chodzi przy pomocy innych. Jest rehabilitowana codziennie.

LISTOPAD 2019r.
Jest bardzo radosnym dzieckiem. Chodzi przy pomocy innych. Jest codziennie rehabilitowana. Dużo się śmieje, powtarza swoje słowa.

Kosz owoców

Katarzyna Fabiańska

Agnieszka Kuprowska

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.