moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Catherine 14 l

7
Urodziny: 15.06.2009
W Kasisi od: 21.05.2010

Catherine jest w Kasisi razem z siostrami Anną i Veronicą. Dziewczynki mają jeszcze sześcioro rodzeństwa. Veronica, Anna i Catherine są najmłodsze. Mają skomplikowaną sytuację rodzinną. Siostry są ze sobą bardzo zżyte. 

Catherine jest otwartą dziewczynką i łatwo zaprzyjaźnia się z dziećmi i opiekunami. Nie sposób jej przegadać, uwielbia opowiadać dosłownie o wszystkim 😉

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Już teraz widać, że Catherine w życiu sobie poradzi. Ma silny charakter. Gdy jest do czegoś przekonana, walczy o to do końca. Taką determinację pokazuje też w szkole. Jest w siódmej klasie i bardzo dobrze idzie jej nauka. 
STYCZEŃ 2023
Była na wakacjach u taty. Ma się dobrze. Jest mądra, bystra, pracowita i waleczna. Nie odpuści swego.
LIPIEC 2022
Catherine ma się dobrze, chodzi do szóstej klasy. Zazwyczaj jest uśmiechnięta i pełna energii. Mieszka ze starszymi dziewczynkami w House of Mercy. Jej ulubiony kolor to różowy. W przyszłości chce zostać lekarzem. W wolnym czasie lubi oglądać telewizję i czytać albumy przyrodnicze o zwierzętami.
CZERWIEC 2021
Chodzi do piątej klasy. Jest bardzo przyjacielska i otwarta. Należy do liturgicznej grupy tanecznej. Chodzi na warsztaty plastyczne, które bardzo lubi.
MAJ 2019
Jest w trzeciej klasie, należy do scholi kościelnej, pięknie tańczy, jest bardzo usłużna, przyjacielska i chętna do pomocy.
CZERWIEC 2017
Dziewczynka chodzi do szkoły,  do pierwszej klasy, jest grzeczna, ale potrafi walczyć o swoje. Jest bardzo uparta.
CZERWIEC 2015
Chodzi do przedszkola Big Five. Mieszka w jednym pokoju ze swoimi siostrami Anną i Veronicą.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Natalia

Karolina

Maria

Kasia

magda

Karolina Krok

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł