moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Catherine 13 l

17
23
Urodziny: 15.06.2009
W Kasisi od: 21.05.2010

Catherine jest w Kasisi razem z siostrami Anną i Veronicą. Dziewczynki maja jeszcze sześcioro rodzeństwa. Veronica, Anna i Catherine są najmłodsze . Mają skomplikowaną sytuację rodzinną. Siostry są ze sobą bardzo zżyte. Catherine jest otwarta na innych, co przejawia się między innymi tym, że bardzo lubi mówić. Łatwo zaprzyjaźnia się z dziećmi i opiekunami.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Catherine ma się dobrze, chodzi do szóstej klasy. Zazwyczaj jest uśmiechnięta i pełna energii. Mieszka ze starszymi dziewczynkami w House of Mercy. Jej ulubiony kolor to różowy. W przyszłości chce zostać lekarzem. W wolnym czasie lubi oglądać telewizję i czytać albumy przyrodnicze o zwierzętami.
CZERWIEC 2021
Chodzi do piątej klasy. Jest bardzo przyjacielska i otwarta. Należy do liturgicznej grupy tanecznej. Chodzi na warsztaty plastyczne, które bardzo lubi.
MAJ 2019
Jest w trzeciej klasie, należy do scholi kościelnej, pięknie tańczy, jest bardzo usłużna, przyjacielska i chętna do pomocy.
CZERWIEC 2017
Dziewczynka chodzi do szkoły,  do pierwszej klasy, jest grzeczna, ale potrafi walczyć o swoje. Jest bardzo uparta.
CZERWIEC 2015
Chodzi do przedszkola Big Five. Mieszka w jednym pokoju ze swoimi siostrami Anną i Veronicą.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Mama Catheriny

Kasia

Eliza Durzynska

Jarosław Rennwanz

Weronika

Malwina Zygmunt

Piotr Brenzel

Małgorzata Jóźwiak

Karolina

Kasisi

Basia

Milena Kozak-Chrzanowska

Agnieszka Zubko

Kasia

Karolina Krok

magda

fotomoto

Mateusz

Witold Ziółkowski

Kasia

Kasia

Ewelina

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 120 zł
potrzebujemy:
4 950 zł