Catherine 14 l

Urodziny: 15.06.2009
W Kasisi od: 21.05.2010

Catherine jest w Kasisi razem z siostrami Anną i Veronicą. Dziewczynki mają jeszcze sześcioro rodzeństwa. Veronica, Anna i Catherine są najmłodsze. Mają skomplikowaną sytuację rodzinną. Siostry są ze sobą bardzo zżyte.

Catherine jest otwartą dziewczynką i łatwo zaprzyjaźnia się z dziećmi i opiekunami. Nie sposób jej przegadać, uwielbia opowiadać dosłownie o wszystkim 😉

LUTY 2024
Zaczęła szkołę średnią. Podstawówkę skończyła z bardzo dobrymi wynikami. Ma silną osobowość. Potrafi walczyć o swoje.
LIPIEC 2023
Już teraz widać, że Catherine w życiu sobie poradzi. Ma silny charakter. Gdy jest do czegoś przekonana, walczy o to do końca. Taką determinację pokazuje też w szkole. Jest w siódmej klasie i bardzo dobrze idzie jej nauka.
STYCZEŃ 2023
Była na wakacjach u taty. Ma się dobrze. Jest mądra, bystra, pracowita i waleczna. Nie odpuści swego.
LIPIEC 2022
Catherine ma się dobrze, chodzi do szóstej klasy. Zazwyczaj jest uśmiechnięta i pełna energii. Mieszka ze starszymi dziewczynkami w House of Mercy. Jej ulubiony kolor to różowy. W przyszłości chce zostać lekarzem. W wolnym czasie lubi oglądać telewizję i czytać albumy przyrodnicze o zwierzętami.
CZERWIEC 2021
Chodzi do piątej klasy. Jest bardzo przyjacielska i otwarta. Należy do liturgicznej grupy tanecznej. Chodzi na warsztaty plastyczne, które bardzo lubi.
MAJ 2019
Jest w trzeciej klasie, należy do scholi kościelnej, pięknie tańczy, jest bardzo usłużna, przyjacielska i chętna do pomocy.
CZERWIEC 2017
Dziewczynka chodzi do szkoły,  do pierwszej klasy, jest grzeczna, ale potrafi walczyć o swoje. Jest bardzo uparta.
CZERWIEC 2015
Chodzi do przedszkola Big Five. Mieszka w jednym pokoju ze swoimi siostrami Anną i Veronicą.

Kurczak

Kurczak