moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Cecylia 16 l

10
Urodziny: 15.11.2007
W Kasisi od: 22.11.2007

Cecylia została porzucona przez matkę. Trafiła więc do Kasisi, gdzie wreszcie dowiedziała się, czym jest miłość. Dzięki temu jest teraz otwartą i szczerą dziewczynką. Ma w sobie ogromne pokłady dobroci z radością pomaga innym. Łatwo zaprzyjaźnia się z dziećmi i wolontariuszami.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Chodzi do ostatniej klasy szkoły średniej. W listopadzie będzie pisała maturę. Jest bardzo inteligentna, dobrze się uczy. Siostra Mariola mówi, że doskonale nadawałaby się na studia w Polsce.
LIPIEC 2023
Cecylia jest w jedenastej klasie. Uczy się bardzo dobrze. Boryka się z problemami wieku dojrzewania. Aspiruje do bycia modelką. Mało mówi, ale język ciała ma bardzo wyrazisty;) 
MARZEC 2023
Ma się dobrze. Jest bardzo mądra i dojrzała jak na swój wiek.
LIPIEC 2022
Cały czas jest w szkole z internatem w Chiwuna, na południu Zambii. Chodzi do dziewiątej klasy. Radzi sobie dobrze. Humor jej dopisuje. W sierpniu przyjeżdża na wakacje do Kasisi.
CZERWIEC 2021
Jest na południu Zambii w szkole z internatem. Chodzi do ósmej klasy. Ma dobre wyniki w nauce. Bez problemu zintegrowała się z innymi uczennicami. Zachowuje zdrowy dystans do ludzi. Ma w sobie dużo radości.
CZERWIEC 2020
Cecylia jest w siódmej klasie. Uczy się dobrze i koniecznie chce studiować w Polsce.
LIPIEC 2018
Dziewczynka mieszka w House of Mercy. Chodzi do piątej klasy, jest bardzo zdolna, lubi czytać.  
GRUDZIEŃ 2016
Idzie do drugiej klasy. Typ przewodnika i przywódcy. W szkole jest liderem. Siostry szukały jej matki, ale nie udało się jej znaleźć. nie ma żadnej bliskiej rodziny.
CZERWIEC 2015
Chodzi do pierwszej klasy. Poszła do szkoły rok wcześniej, ponieważ jest bardzo uzdolniona. Przyjaźni się z Ritą, niektórzy myślą, że dziewczynki są bliźniaczkami. Siostry próbowały odszukać jej rodzinę, ale się nie udało.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Angelina

Michal

Ania

Celina

Gośka

Ewelina

Małgorzata L.

Olga

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł