moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Claudia 8 l

20
Urodziny: 19.05.2015
W Kasisi od: 24.05.2015

Claudię przyniesiono do Kasisi, gdy miała zaledwie kilka dni. Jej ojciec zmarł w marcu 2015r. Matka została bez domu i środków do życia z czworgiem dzieci.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Bardzo dobrze się uczy. Ze szkoły wciąż napływają pochwały dotyczące zaangażowania w naukę oraz zachowania Claudii. W domu również jest bardzo pomocna, zawsze można na nią liczyć. 
STYCZEŃ 2023
Ma się dobrze. Jest bardzo inteligentna, najlepsza w całej klasie. Lubi sama o sobie decydować. Zdeterminowana. Jak coś zaplanuje, to musi to wykonać.
STYCZEŃ 2022
Claudia jest zdrowa i pełna pomysłów. Bardzo lubi rysować i skakać na skakance.
CZERWIEC 2021
Nikt o nią nie pyta. Matka, która przywiozła dziewczynkę do Kasisi, nie interesuje się nią. Claudia chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Jest szczęśliwym dzieckiem, dobrze jej idzie nauka. Jest bardzo koleżeńska i pomysłowa.
MAJ 2019
Jest piękną dziewczynką. Chodzi do domowego przedszkola. Lubi grać w piłkę, malować, śpiewać i oglądać bajki.
LIPIEC 2018
Jest już w ST Edmund’s House. Chodzi do przedszkola, jest bardzo zadowolona.
CZERWIEC 2017
Dziewczynka jest rezolutna i samodzielna, cały czas biega. Mama Claudii zadzwoniła pierwszy raz od kiedy ją przywiozła do Kasisi, jeszcze ani razu nie odwiedziła córki.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka jest chorowita. Często ma zapalenie płuc. Trzeba być czujnym jeśli chodzi o jej zdrowie.
CZERWIEC 2016
Claudia napędziła dziś całemu Kasisi strachu. Nad ranem dostała wysokiej gorączki, silnych drgawek, prawie przestała oddychać. Po czym dołączyła do coraz liczniejszego grona tych, którym życie uratował pierwszy zakup naszej Fundacji, kasiski ambulans. Siostra Mariola wiozła ją na sygnale do szpitala. Mniej więcej w 2/3 drogi, w Chelstonie, mała znów wpadła w stan drgawkowy i znów zatrzymała się oddechowo. Do szpitala natychmiast przyjechała dr Sahar. Okazało się, że Claudia ma malarię mózgową. Dziś wieczorem czuje się już dużo lepiej, jest przytomna, podobno siedzi na łóżku i powtarza do swojej opiekunki: "Bella, Bella!". :) Jutro może będzie już mogła wrócić do domu. Trzymajcie za nią kciuki.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Gusia

Emilia

PSP im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich

AnetaLaura

Rodzina Grzybowskich

Dorota

Monik b_d

Daria

Agata

Marek Stasiok

Kasia i Antosia

magdalena i wojciech slowik

Alina Pańczuk

Ewa Gronostalska

Ewa Rutka

Izabela Madzio

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł