moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Cypriano 19 l

12
20
Urodziny: 13.04.2003
W Kasisi od: 01.11.2013

Cypriano trafił do Kasisi po śmierci swojej matki. Przyniósł go ojciec, będący w ostatnim stadium AIDS. Trudne przeżycia z wczesnego dzieciństwa sprawiły, że chłopiec jest dojrzalszy niż jego rówieśnicy. Można z nim poważnie porozmawiać na wiele tematów. Zdaje sobie sprawę z ciężkiej choroby ojca i ze swojej sytuacji. Bardzo lubi chodzić do szkoły oraz jak każdy chłopiec w tym wieku uwielbia grać w piłkę nożną. Co ciekawe, nawet gdy biega po boisku na bosaka, potrafi być bardzo skuteczny w strzelaniu bramek.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2021
Chłopiec cały czas jest u taty, wciąż otrzymuje wsparcie z Kasisi. Skończył szkołę podstawową, ale w liceum sobie nie poradził. Ojciec uczy go uprawy ziemi.
CZERWIEC 2020
Chłopiec mieszka teraz z ojcem. Cały czas mu pomagamy. Płacimy za szkołę, kupujemy im żywność, ubrania i dajemy pieniądze na przejazdy do szpitala, ponieważ Cypriano teraz leki bierze stamtąd.
LIPIEC 2018
Cypriano jest u taty, ale wciąż go wspieramy. Jego tata bardzo się stara. Dajemy im jedzenie i płacimy za szkołę chłopca.
GRUDZIEŃ 2016
Idzie do siódmej klasy. Ojciec odwiedza go bardzo często. Być może pójdzie też do niego na parę tygodni w wakacje. Bardzo chętnie pomaga w ogrodzie w Kasisi.
CZERWIEC 2016
Chłopak chodzi do szóstej klasy. Zdrowotnie bardzo się podniósł. Nie ma z nim żadnych kłopotów. Na wakacje jeździ do ojca, który w ciągu roku odwiedza go raz na dwa miesiące.
CZERWIEC 2015
Raz w miesiącu chłopca odwiedza bardzo schorowany i coraz słabszy ojciec. Cypriano jest bardzo obowiązkowy. Codziennie sam przychodzi zamiatać spadające czerwone kwiaty z "płonących drzew". Jest w czwartej klasie. To bardzo cichy i skryty chłopak. Z jego zdrowiem coraz lepiej.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Piłka nożna
+45 serc

Piłka nożna

45,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kosz owoców
+30 serc

Kosz owoców

30,00 zł
Nshima
+3 serc

Nshima

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kris

Dominik Cichecki

Marta

Kacpi

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

ANNA

Anonimowy Darczyńca

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Goska

Iza, Michał, Nati, Ami

Anonimowy Darczyńca

Anna Strozyk

Anonimowy Darczyńca

Rodzina Pawlickich

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Parafii Św. Maksymiliana Marii Kolbego- Madlin Strary

Daria Bator

Joanna R.

Barbara Leśna

Adrian Wojcieszka

Anonimowy Darczyńca

Beata Kalita

DAWID MARKOWSKI

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 452 zł
potrzebujemy:
10 000 zł