Bejbiki

Daniel 1 l

Urodziny: 07.02.2023
W Kasisi od: 28.07.2023

Chłopiec trafił do Kasisi wraz ze swoją siostrą bliźniaczką, Deborah. Oboje urodzili się jako wcześniaki, a ich waga przy narodzinach wynosiła zaledwie półtora kilograma. Były to wyjątkowo trudne chwile, ponieważ dzieci wymagały szczególnej opieki medycznej. Ich matka zmaga się z poważną chorobą, która uniemożliwiła jej odpowiednią opiekę nad noworodkami. Mimo jej najlepszych chęci i starań, nie była w stanie zapewnić im potrzebnego wsparcia, co doprowadziło do krytycznego stanu zdrowia dzieci. Były one bardzo zaniedbane i zagłodzone. Ciotka rodzeństwa, widząc sytuację, zdecydowała się na dramatyczny krok i przyniosła rodzeństwo do opieki społecznej. W rezultacie, dzieci znalazły się w Kasisi, gdzie od razu otrzymały niezbędną pomoc.

CZERWIEC 2024
Widać, że chłopiec jest bardzo zżyty ze swoją siostrą Deborą. Bawią się razem, a on sam lubi ją zaczepiać, by ta zwróciła na niego uwagę :) Zaczął już wstawać przy łóżeczku, więc czekamy na jego pierwsze kroki.
MARZEC 2024
Nie zmaga się z żadnymi poważnymi chorobami, co pozwala mu cieszyć się pełnią dzieciństwa. Wygląda na znacznie starszego od swojej siostry bliźniaczki Deborah.

Mleko terapeutyczne

Mleko terapeutyczne