Bejbiki

DESTINY MIRACOL 6 m

Urodziny: 23.01.2024
W Kasisi od: 29.01.2024

Destiny trafił do nas po tym, jak jego mama zmarła dwa dni po porodzie. Ojca nie znamy. Chłopiec ma babcię, która bardzo go kocha i chciałaby się nim zaopiekować. Niestety, ze względu na swój wiek oraz problemy zdrowotne, kobieta nie jest w stanie zapewnić wnukowi odpowiedniej opieki. W tej trudnej sytuacji Destiny znalazł schronienie i opiekę w Kasisi, gdzie może liczyć na wsparcie i troskę, których potrzebuje, aby się rozwijać i zdrowo dorastać.

CZERWIEC 2024
Chłopiec cały czas zdrowo rośnie, nie ma problemów z apetytem i zdrowiem. Każdego dnia staramy się stworzyć mu Dom pełen miłości i troski, również Waszej - nawet jeżeli jest ona tylko na odległość. Prześlijcie mu trochę ciepłych myśli :)
MARZEC 2024
Uroczy dwumiesięczny chłopiec, który rozkwita każdego dnia. Nie ma z nim żadnych problemów zdrowotnych czy innych trudności, które mogłyby zakłócić jego dzieciństwo. Z każdym dniem Destiny staje się coraz bardziej kontaktowy.

Mleko terapeutyczne

Mleko terapeutyczne