Przedszkolaki

Dominic 4 l

Urodziny: 26.08.2016
W Kasisi od: 18.03.2017

Dominic dotarł do nas ciężko chory. Mama Dominica zmarła przy porodzie w wiosce w głębokim buszu. Ktoś z sąsiedniej wioski miał u nas kiedyś dziecko, powiedział rodzinie Dominica o Kasisi i – mamy nowego lokatora!

CZERWIEC 2021
Chodzi do przedszkola. Znaleźliśmy jego rodzinę, odwiedzili go, ale tylko raz, od tamtej pory się nie pojawili.
WRZESIEŃ 2020
Chłopiec jest zdrowy, chętnie uczy się w przedszkolu. Lubi wspinaczki i skakanie na trampolinie.
MAJ 2019
Jest bardzo samodzielny i aktywny, wszędzie go pełno. Wie czego chce. Jest zdrowy.
STYCZEŃ 2019
Dominic jest zdrowy i pięknie rośnie. Ma dobry apetyt i jak mało kto z jego przyjaciół lubi długie kąpiele!
CZERWIEC 2017
U Dominica wszystko dobrze, nic mu nie dolega, jest zdrowy, rośnie jak na drożdżach.
pokaż starsze

Agnieszka

Julia

Fundusz im. Christophers Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.