Przedszkolaki

Dominic 6 l

Urodziny: 26.08.2016
W Kasisi od: 18.03.2017

Dominic dotarł do nas ciężko chory. Mama Dominica zmarła przy porodzie w wiosce w głębokim buszu. Ktoś z sąsiedniej wioski miał u nas kiedyś dziecko, powiedział rodzinie Dominica o Kasisi i – mamy nowego lokatora!

LUTY 2022
Dominic zamieszkał ze swoją ciocią. Wciąż otrzymuje wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem".
CZERWIEC 2021
Chodzi do przedszkola. Znaleźliśmy jego rodzinę, odwiedzili go, ale tylko raz, od tamtej pory się nie pojawili.
WRZESIEŃ 2020
Chłopiec jest zdrowy, chętnie uczy się w przedszkolu. Lubi wspinaczki i skakanie na trampolinie.
MAJ 2019
Jest bardzo samodzielny i aktywny, wszędzie go pełno. Wie czego chce. Jest zdrowy.
STYCZEŃ 2019
Dominic jest zdrowy i pięknie rośnie. Ma dobry apetyt i jak mało kto z jego przyjaciół lubi długie kąpiele!
CZERWIEC 2017
U Dominica wszystko dobrze, nic mu nie dolega, jest zdrowy, rośnie jak na drożdżach.
pokaż starsze

Agnieszka Kuprowska

ciocia Beata

Julia

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.