Przedszkolaki

Dominic 6 l

Urodziny: 26.08.2016
W Kasisi od: 18.03.2017

Dominic dotarł do nas ciężko chory. Mama Dominica zmarła przy porodzie w wiosce w głębokim buszu. Ktoś z sąsiedniej wioski miał u nas kiedyś dziecko, powiedział rodzinie Dominica o Kasisi i – mamy nowego lokatora!

STYCZEŃ 2023
Cały czas jest u swojej cioci. Kobieta świetnie odnajduje się w roli matki zastępczej. Ma bardzo dobry kontakt z chłopcem. Dominic jest u niej szczęśliwy i zaopiekowany.
LUTY 2022
Dominic zamieszkał ze swoją ciocią. Wciąż otrzymuje wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem".
CZERWIEC 2021
Chodzi do przedszkola. Znaleźliśmy jego rodzinę, odwiedzili go, ale tylko raz, od tamtej pory się nie pojawili.
WRZESIEŃ 2020
Chłopiec jest zdrowy, chętnie uczy się w przedszkolu. Lubi wspinaczki i skakanie na trampolinie.
MAJ 2019
Jest bardzo samodzielny i aktywny, wszędzie go pełno. Wie czego chce. Jest zdrowy.
STYCZEŃ 2019
Dominic jest zdrowy i pięknie rośnie. Ma dobry apetyt i jak mało kto z jego przyjaciół lubi długie kąpiele!
CZERWIEC 2017
U Dominica wszystko dobrze, nic mu nie dolega, jest zdrowy, rośnie jak na drożdżach.
pokaż starsze

ciocia Beata

Julia

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!