Bejbiki

Dominic 3 l

Urodziny: 26.08.2016
W Kasisi od: 18.03.2017

Dominic dotarł do nas ciężko chory. Mama Dominica zmarła przy porodzie w wiosce w głębokim buszu. Ktoś z sąsiedniej wioski miał u nas kiedyś dziecko, powiedział rodzinie Dominica o Kasisi i – mamy nowego lokatora!

MAJ 2019r.
Jest bardzo samodzielny i aktywny, wszędzie go pełno. Wie czego chce. Jest zdrowy.
STYCZEŃ 2019r.
Dominic jest zdrowy i pięknie rośnie. Ma dobry apetyt i jak mało kto z jego przyjaciół lubi długie kąpiele!
CZERWIEC 2017r.
U Dominica wszystko dobrze, nic mu nie dolega, jest zdrowy, rośnie jak na drożdżach.

Dżem

Dżem