Przedszkolaki

Dominic 4 l

Urodziny: 26.08.2016
W Kasisi od: 18.03.2017

Dominic dotarł do nas ciężko chory. Mama Dominica zmarła przy porodzie w wiosce w głębokim buszu. Ktoś z sąsiedniej wioski miał u nas kiedyś dziecko, powiedział rodzinie Dominica o Kasisi i – mamy nowego lokatora!

WRZESIEŃ 2020r.
Chłopiec jest zdrowy, chętnie uczy się w przedszkolu. Lubi wspinaczki i skakanie na trampolinie.
MAJ 2019r.
Jest bardzo samodzielny i aktywny, wszędzie go pełno. Wie czego chce. Jest zdrowy.
STYCZEŃ 2019r.
Dominic jest zdrowy i pięknie rośnie. Ma dobry apetyt i jak mało kto z jego przyjaciół lubi długie kąpiele!
CZERWIEC 2017r.
U Dominica wszystko dobrze, nic mu nie dolega, jest zdrowy, rośnie jak na drożdżach.
pokaż starsze

Agnieszka

Julia

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.