moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Dorcas 11 l

13
26
Urodziny: 22.06.2011
W Kasisi od: 01.08.2017

Dorcas trafiła do Kasisi razem z bratem bliźniakiem Stevenem. Bliźnięta dorastały w innym domu dziecka w Zambii. W pewnym momencie młode dzieci zyskały szansę, gdy odwiedzające ich w sierocińcu małżeństwo zdecydowało się je adoptować. Niestety rodzina nie zaakceptowała Dorcas i Stevena. Rozstali się. Dzieci trafiły do Kasisi. Początkowo bardzo przeżywały kolejną gigantyczną zmianę w swoim krótkim życiu. Dziś się uśmiechają, bo bardzo im się u nas spodobało, od od razu zyskali mnóstwo przyjaciół i dzięki siostrom poczuły co znaczy miłość. Ucieszą się z pewnością jeszcze bardziej, gdy zyskają i w Was dobrych przyjaciół.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Dorcas przeszła z klasy specjalnej do zwykłej i jest w drugiej klasie. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii i pomocna, wszędzie jej pełno. Lubi się uczyć, jej ulubiony przedmiot w szkole to matematyka. W wolnym czasie rysuje i koloruje. Zaczęła się uczyć czytać po angielsku i całkiem dobrze jej idzie.
CZERWIEC 2021
Jest w drugiej klasie z dziećmi specjalnej troski. Lubi tańczyć i grać z chłopakami w piłkę nożną. Dobrze idzie jej w szkole. Jest całkiem niezła w matematyce. Bardzo pomocna. Inne dzieci bardzo lubią Dorcas.
MAJ 2019
Dziewczynka jest w pierwszej klasie. Lubi bawić się lalkami, czytać książki i grać w piłkę.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Beata

Cyryl Jan Łukasiak

Magda i Paweł

Michał

Elżbieta Poniewierka

Dorota

sylwia

Ewelina

Kasia

Mika

Beata i Andrzej

Kasia K

Gosia

Dawid

Dorota OMeally

Fabian Leon Brach

DOROTA KONSTANTY-ZAREMBA

Paulina Tokarczyk

Kasia.J

Przyjaciółka z kasisi

Magda

Monika Korwin

Kama Baranowska

Daria Boduszek

Urszula Szukalska

Izabella Maszczak

Agnieszka Kuprowska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 120 zł
potrzebujemy:
4 950 zł