Bejbiki

Dorothy 3 l

21
Urodziny: 29.07.2020
W Kasisi od: 19.06.2023

Dziewczynkę przywiozła do nas jej mama, która razem ze swoją córką przebywała u sióstr od Matki Teresy. Z pewnych względów musiały opuścić placówkę. Kobieta, choć bardzo chce, nie jest w stanie sama zająć się swoim dzieckiem. Choruje na cukrzycę, nie widzi na jedno oko, na drugie w niewielkim stopniu. Trudno było podjąć jej decyzję o oddaniu córki. Jednak gdy dowiedziała się o Kasisi, sama przywiozła do nas Dorothy, mówiąc, że chce, by jej dziecko wychowywało się w takim właśnie DOMU.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Dorothy należy do najbardziej energicznych bejbików! Pierwsza biegnie, by pobawić się z innymi dziećmi, czy z wolontariuszami. Gdy tylko w tle leci muzyka, od razu zaczyna swój popis taneczny. Nie ma problemów ze zdrowiem, uczęszcza do kasiskiego przedszkola. Nie mamy kontaktu z jej mamą.
MARZEC 2024
To urocza dziewczynka, którą cechuje niezwykła radość życia i wesołe usposobienie. Zawsze pełna energii i entuzjazmu. Nikt jej nie odwiedza.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Rodzina Urbańczyk

Marcin G

Wioletta Gołaszewska

JUSTYNA KABACINSKA

Martyna

Weronika

Weronika Wałowska

Damian

JADWIGA

Elisabeth Glados

Natalia

hvalutka

Tosia

Patrycja

Joanna R.

Dorota

Weronika

Marzena

Monika Aranea

Nikola

Anna

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł