moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Dorothy 3 l

16
Urodziny: 29.07.2020
W Kasisi od: 19.06.2023

Dziewczynkę przywiozła do nas jej mama, która razem ze swoją córką przebywała u sióstr od Matki Teresy. Z pewnych względów musiały opuścić placówkę. Kobieta, choć bardzo chce, nie jest w stanie sama zająć się swoim dzieckiem. Choruje na cukrzycę, nie widzi na jedno oko, na drugie w niewielkim stopniu. Trudno było podjąć jej decyzję o oddaniu córki. Jednak gdy dowiedziała się o Kasisi, sama przywiozła do nas Dorothy, mówiąc, że chce, by jej dziecko wychowywało się w takim właśnie DOMU.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Weronika Wałowska

_

Damian

JADWIGA

Elisabeth Glados

Natalia

hvalutka

Tosia

Patrycja

Joanna R.

Dorota

Weronika

Marzena

Monika Aranea

Nikola

Anna

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł