Edrin 12 l

Urodziny: 09.11.2011
W Kasisi od: 13.01.2014

Edrin do Kasisi przywiozła opieka społeczna. Matka dziewczynki cierpi na zaburzenia psychicznie, a ojciec nie jest w stanie się nią zająć, ponieważ ma pod opieką kilkoro starszych od Edrin dzieci.

MARZEC 2024
Ostatnio do Edrin bardzo często dzwoni kuzynka i jej mama. Daje jej to poczucie bliskości, choć są oddzielone od siebie przez setki kilometrów. Mimo pragnienia spędzenia czasu z bliskimi, próba wysłania Edrin na wakacje spotkała się z trudnościami. Opieka społeczna nie wyraziła zgody, obawiając się kiepskich warunków tam, gdzie miałaby przebywać.
LIPIEC 2023
Odwiedził ją wujek. Chciał zabrać Edrin do siebie na wakacje, jednak urząd nie wyraził na to zgody. Opieka społeczna oceniła, że nie ma tam odpowiednich warunków dla dziecka.
STYCZEŃ 2023
Ma się dobrze. Chodzi do piątej klasy. Jest radosna i bardzo pewna siebie. Szybko nawiązuje kontakt z innymi. Dobrze się uczy. Jeśli jednak ma do wyboru naukę bądź zabawę, zawsze wybiera to drugie.
LIPIEC 2022
Chodzi do czwartej klasy. Zawsze uśmiechnięta i bardzo pomocna. Tańczy razem z innymi dziewczętami w kasiskiej scholi. W szkole najbardziej lubi nauki ścisłe. W wolnym czasie dużo czyta i gra w gry planszowe. Przyjaźni się ze Stellą.
CZERWIEC 2021
Chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo miłą dziewczynką. Świetnie zaplata włosy (robi fikuśne fryzury dziewczynkom), uwielbia tańczyć.
MAJ 2019
W tym roku zaczęła szkołę, chodzi do pierwszej klasy. Bardzo dobrze się uczy, nie ma z nią problemów. Jest radosna i przyjacielska, tańczy w scholi, chętnie występuje w czasie koncertów.
STYCZEŃ 2019
Edrin jest mądra i kochana. W styczniu idzie do szkoły do klasy przygotowawczej. Lubi śpiewać i ciągle wymyśla nowe zabawy. Ma dużo koleżanek. Mama odwiedziła ją raz i więcej już się nie zjawiła.
CZERWIEC 2017
Edrin miała niedawno wypadek, uderzyła się o łóżko i przecięła łuk brwiowy. Na szczęście skończyło się tylko na szyciu, wszystko pięknie się zrosło. Jest kochana, bardzo mądra i zawsze uśmiechnięta.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka ma się dobrze. Wciąż mieszka w Edmund’s House i chodzi do przedszkola.
MAJ 2015
Matka dziewczynki odwiedziła ją raz w Kasisi. Jest chora, ale mimo to bardzo chciała zabrać dziewczynkę do domu. Opieka społeczna biorąc pod uwagę zły stan jej zdrowia, nie zgodziła się. Edrin jest w przedszkolu, w grupie Tigers, mieszka w Edmund's House.

Kurczak

Kurczak