Edrin 11 l

Urodziny: 09.11.2011
W Kasisi od: 13.01.2014

Edrin do Kasisi przywiozła opieka społeczna. Matka dziewczynki cierpi na zaburzenia psychicznie, a ojciec nie jest w stanie się nią zająć, ponieważ ma pod opieką kilkoro starszych od Edrin dzieci.

LIPIEC 2022
Chodzi do czwartej klasy. Zawsze uśmiechnięta i bardzo pomocna. Tańczy razem z innymi dziewczętami w kasiskiej scholi. W szkole najbardziej lubi nauki ścisłe. W wolnym czasie dużo czyta i gra w gry planszowe. Przyjaźni się ze Stellą.
CZERWIEC 2021
Chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo miłą dziewczynką. Świetnie zaplata włosy (robi fikuśne fryzury dziewczynkom), uwielbia tańczyć.
MAJ 2019
W tym roku zaczęła szkołę, chodzi do pierwszej klasy. Bardzo dobrze się uczy, nie ma z nią problemów. Jest radosna i przyjacielska, tańczy w scholi, chętnie występuje w czasie koncertów.
STYCZEŃ 2019
Edrin jest mądra i kochana. W styczniu idzie do szkoły do klasy przygotowawczej. Lubi śpiewać i ciągle wymyśla nowe zabawy. Ma dużo koleżanek. Mama odwiedziła ją raz i więcej już się nie zjawiła.
CZERWIEC 2017
Edrin miała niedawno wypadek, uderzyła się o łóżko i przecięła łuk brwiowy. Na szczęście skończyło się tylko na szyciu, wszystko pięknie się zrosło. Jest kochana, bardzo mądra i zawsze uśmiechnięta.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka ma się dobrze. Wciąż mieszka w Edmund’s House i chodzi do przedszkola.
MAJ 2015
Matka dziewczynki odwiedziła ją raz w Kasisi. Jest chora, ale mimo to bardzo chciała zabrać dziewczynkę do domu. Opieka społeczna biorąc pod uwagę zły stan jej zdrowia, nie zgodziła się. Edrin jest w przedszkolu, w grupie Tigers, mieszka w Edmund's House.
pokaż starsze

Dagmara

Anna

Elżbieta Hajduk

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Wiktoria Jurewicz

Krzysztof Maćkowiak

Ksymena Chudzik

Jadwiga Kołowrot

Agata Chudzik

GRAŻYNA OLEKSA

Mirosława Chudzik

Kamila

Wiesław Chudzik

Anna Kosicka-Dombek

Dagmara Krawczyk

marta klein

Ewa Zagórska

iwona sikora

Niki graso

JOANNA STUDENT

Natalia Hajdukiewicz

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.