Edrin 10 l

Urodziny: 09.11.2011
W Kasisi od: 13.01.2014

Edrin do Kasisi przywiozła opieka społeczna. Matka dziewczynki cierpi na zaburzenia psychicznie, a ojciec nie jest w stanie się nią zająć, ponieważ ma pod opieką kilkoro starszych od Edrin dzieci.

CZERWIEC 2021
Chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo miłą dziewczynką. Świetnie zaplata włosy (robi fikuśne fryzury dziewczynkom), uwielbia tańczyć.
MAJ 2019
W tym roku zaczęła szkołę, chodzi do pierwszej klasy. Bardzo dobrze się uczy, nie ma z nią problemów. Jest radosna i przyjacielska, tańczy w scholi, chętnie występuje w czasie koncertów.
STYCZEŃ 2019
Edrin jest mądra i kochana. W styczniu idzie do szkoły do klasy przygotowawczej. Lubi śpiewać i ciągle wymyśla nowe zabawy. Ma dużo koleżanek. Mama odwiedziła ją raz i więcej już się nie zjawiła.
CZERWIEC 2017
Edrin miała niedawno wypadek, uderzyła się o łóżko i przecięła łuk brwiowy. Na szczęście skończyło się tylko na szyciu, wszystko pięknie się zrosło. Jest kochana, bardzo mądra i zawsze uśmiechnięta.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka ma się dobrze. Wciąż mieszka w Edmund’s House i chodzi do przedszkola.
MAJ 2015
Matka dziewczynki odwiedziła ją raz w Kasisi. Jest chora, ale mimo to bardzo chciała zabrać dziewczynkę do domu. Opieka społeczna biorąc pod uwagę zły stan jej zdrowia, nie zgodziła się. Edrin jest w przedszkolu, w grupie Tigers, mieszka w Edmund's House.
pokaż starsze

Mirosława Chudzik

iwona sikora

Wiesław Chudzik

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Niki graso

Dagmara Krawczyk

Krzysztof Maćkowiak

Jadwiga Kołowrot

JOANNA STUDENT

Natalia Hajdukiewicz

Elżbieta Hajduk

GRAŻYNA OLEKSA

Kamila

Wiktoria Jurewicz

Anna Kosicka-Dombek

Ksymena Chudzik

marta klein

Agata Chudzik

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!