moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Edrin 11 l

22
27
Urodziny: 09.11.2011
W Kasisi od: 13.01.2014

Edrin do Kasisi przywiozła opieka społeczna. Matka dziewczynki cierpi na zaburzenia psychicznie, a ojciec nie jest w stanie się nią zająć, ponieważ ma pod opieką kilkoro starszych od Edrin dzieci.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Ma się dobrze. Chodzi do piątej klasy. Jest radosna i bardzo pewna siebie. Szybko nawiązuje kontakt z innymi. Dobrze się uczy. Jeśli jednak ma do wyboru naukę bądź zabawę, zawsze wybiera to drugie.
LIPIEC 2022
Chodzi do czwartej klasy. Zawsze uśmiechnięta i bardzo pomocna. Tańczy razem z innymi dziewczętami w kasiskiej scholi. W szkole najbardziej lubi nauki ścisłe. W wolnym czasie dużo czyta i gra w gry planszowe. Przyjaźni się ze Stellą.
CZERWIEC 2021
Chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo miłą dziewczynką. Świetnie zaplata włosy (robi fikuśne fryzury dziewczynkom), uwielbia tańczyć.
MAJ 2019
W tym roku zaczęła szkołę, chodzi do pierwszej klasy. Bardzo dobrze się uczy, nie ma z nią problemów. Jest radosna i przyjacielska, tańczy w scholi, chętnie występuje w czasie koncertów.
STYCZEŃ 2019
Edrin jest mądra i kochana. W styczniu idzie do szkoły do klasy przygotowawczej. Lubi śpiewać i ciągle wymyśla nowe zabawy. Ma dużo koleżanek. Mama odwiedziła ją raz i więcej już się nie zjawiła.
CZERWIEC 2017
Edrin miała niedawno wypadek, uderzyła się o łóżko i przecięła łuk brwiowy. Na szczęście skończyło się tylko na szyciu, wszystko pięknie się zrosło. Jest kochana, bardzo mądra i zawsze uśmiechnięta.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka ma się dobrze. Wciąż mieszka w Edmund’s House i chodzi do przedszkola.
MAJ 2015
Matka dziewczynki odwiedziła ją raz w Kasisi. Jest chora, ale mimo to bardzo chciała zabrać dziewczynkę do domu. Opieka społeczna biorąc pod uwagę zły stan jej zdrowia, nie zgodziła się. Edrin jest w przedszkolu, w grupie Tigers, mieszka w Edmund's House.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

MadziaMadzia

Cyryl Jan Łukasiak

Karola

Rodzina Weiwer

Oliwia Rogowska

Natalia N.

Adam

JustynaS.

Michalina Borta

Jola

Nikola

Dagmara

Anna

Elżbieta Hajduk

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Wiktoria Jurewicz

Krzysztof Maćkowiak

Ksymena Chudzik

Jadwiga Kołowrot

Agata Chudzik

GRAŻYNA OLEKSA

Mirosława Chudzik

Kamila

Wiesław Chudzik

Anna Kosicka-Dombek

Dagmara Krawczyk

marta klein

Ewa Zagórska

iwona sikora

Niki graso

JOANNA STUDENT

Natalia Hajdukiewicz

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł