Elizabeth 10 l

Urodziny: 04.02.2014
W Kasisi od: 18.01.2023

Do niedawna żyła spokojnie razem ze swoją rodziną. To się jednak zmieniło, gdy ktoś podpalił ich dom. W grudniu, po tym zdarzeniu, do Kasisi trafili najmłodsi członkowie rodziny. A ona razem ze starszym rodzeństwem znalazła schronienie w innym domu dziecka. Nie było tam szkoły, dzieciaki nie uczyły się. Postanowiliśmy zrobić wszystko, by rodzeństwo mogło być razem i funkcjonować, na ile to możliwe, normalnie, nie przerywając nauki.

Policja odnalazła sprawców, ale niestety cała rodzina została bez dachu nad głową. Żyli na stacji autobusowej. Teraz dzieci są u nas a rodzice z najstarszą córką, w obawie o swoje życie,  mieszkają na posterunku policji.

MARZEC 2024
Elizabeth poszła do rodziców, jednak bardzo szybko wróciła do Kasisi. Mama i tata dziewczynki choć pełni miłości i troski, nie byli w stanie poradzić sobie z gromadką dzieci, ponieważ nie mają odpowiednich warunków mieszkaniowych.
LIPIEC 2023
Świetnie zaaklimatyzowała się w Kasisi. Choć wydawało się na początku, że nie będzie to takie proste. Nie sprawia problemów wychowawczych. Chętnie pomaga, gdy widzi, że ktoś tego potrzebuje. Lubi chodzić do szkoły. Dobrze się uczy.

Kolorowy balonik

Kolorowy balonik