Emmanuel 17 l

Urodziny: 05.06.2005
W Kasisi od: 27.02.2014

Emmanuel trafił do Kasisi z hospicjum, jego rodzice nie żyją. Jest spokojnym chłopcem, nie sprawia problemów. Jest chory.

LIPIEC 2022
Emmanuel to spokojny i kulturalny chłopak. Można na nim polegać. W wolnym czasie lubi grać w piłkę nożną, czytać książki i oglądać telewizję. W przyszłości chciałby zostać sportowcem, na przykład piłkarzem, tak jak jego ulubiony Robert Lewandowski. Jego ulubionym przedmiotem w szkole są nauki komputerowe.
CZERWIEC 2021
Jest bardzo grzeczny. Chodzi do ósmej klasy do szkoły blisko Kasisi. Chciał iść do szkoły z internatem, ale nie może, ponieważ jest na leczeniu. Szukaliśmy jego babci, niestety bez skutku.
STYCZEŃ 2020
Chodzi do siódmej klasy. Jest odpowiedzialny za boisko. Decyduje kto i kiedy idzie grać, pilnuje tam porządku.
CZERWIEC 2016
Chodzi do drugiej klasy. Jest bardzo uśmiechnięty. Nigdy na nic się nie skarży.
CZERWIEC 2015
Emmanuel ma kłopoty ze zdrowiem, zdiagnozowano u niego problemy z sercem. Nie zaakceptował jeszcze swojego stanu i słabości. Potrzebuje dużo rozmów, bliskości i zrozumienia. Jest raczej skromnym i cichym chłopcem.
pokaż starsze

Kasia

Joanna R.

Karolina, Paweł i Gaweł

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.