moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Uczniowie

Ethel 8 l

6
13
Urodziny: 2014
W Kasisi od: 20.11.2022

Jej historia jest trudna do opowiedzenia. Ze względu na szacunek i jej dobro nie możemy powiedzieć wszystkiego. Trafiła do Kasisi mając 8 lat, a przeżyła tyle, że człowiek dorosły nie dałby sobie rady. Odczuła już co to przemoc. Zawiodła się na dorosłych, którzy powinni ją chronić. Przyszła do Kasisi bardzo poraniona, jednak my od samego początku  zapewniliśmy, że tu nic jej nie grozi. Nie damy jej skrzywdzić. W DOMU jest bezpieczna.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

GRUDZIEŃ 2022
Ethel jest z nami od 20 listopada. Gdy tylko przyszła do Kasisi, była bardzo nieufna. Dziś, można zobaczyć uśmiech na jej twarzy. Ma duże wsparcie od dziewczynek w Kasisi, które ciepło ją przyjęły.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Maciej I Kornelia

Aleksandra

Anna

Sandra Prych

Paulia

:D

Agnieszka

MagdalenaiTomasz

Gosia

Beti

Kalina

Shadow

Cyryl Jan Łukasiak

MadziaMadzia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł