Uczniowie

Ethel 9 l

14
Urodziny: 2014
W Kasisi od: 20.11.2022

Jej historia jest trudna do opowiedzenia. Ze względu na szacunek i jej dobro nie możemy powiedzieć wszystkiego. Trafiła do Kasisi mając 8 lat, a przeżyła tyle, że człowiek dorosły nie dałby sobie rady. Odczuła już co to przemoc. Zawiodła się na dorosłych, którzy powinni ją chronić. Przyszła do Kasisi bardzo poraniona, jednak my od samego początku  zapewniliśmy, że tu nic jej nie grozi. Nie damy jej skrzywdzić. W DOMU jest bezpieczna.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Jest spokojną dziewczynką. Niedawno przyjęła komunię świętą. Zmaga się z dużymi zaległościami zarówno w szkole, jak i w życiu codziennym. Traumy, których doświadczyła, stanowią przyczynę tych trudności, ale jej determinacja i wsparcie, jakie otrzymuje każdego dnia, pomagają jej wychodzić na prostą.
LIPIEC 2023
Wydawało się, że po traumach, które przeszła, trudno będzie jej się otrząsnąć i na nowo zaufać dorosłym. Dziewczynka jednak, wbrew wszystkiemu, chce cieszyć się życiem. Czerpie z niego całymi garściami. Jest ciekawa świata. Lubi się przytulać. Codziennie sama przychodzi na Mszę do ksiskiej kaplicy. 
GRUDZIEŃ 2022
Ethel jest z nami od 20 listopada. Gdy tylko przyszła do Kasisi, była bardzo nieufna. Dziś, można zobaczyć uśmiech na jej twarzy. Ma duże wsparcie od dziewczynek w Kasisi, które ciepło ją przyjęły.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Majka Maziarczyk

Edyta

Maciej I Kornelia

Anna

Sandra Prych

Paulia

:D

MagdalenaiTomasz

Gosia

Beti

Kalina

Shadow

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł