moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Ethel 9 l

13
Urodziny: 2014
W Kasisi od: 20.11.2022

Jej historia jest trudna do opowiedzenia. Ze względu na szacunek i jej dobro nie możemy powiedzieć wszystkiego. Trafiła do Kasisi mając 8 lat, a przeżyła tyle, że człowiek dorosły nie dałby sobie rady. Odczuła już co to przemoc. Zawiodła się na dorosłych, którzy powinni ją chronić. Przyszła do Kasisi bardzo poraniona, jednak my od samego początku  zapewniliśmy, że tu nic jej nie grozi. Nie damy jej skrzywdzić. W DOMU jest bezpieczna.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Wydawało się, że po traumach, które przeszła, trudno będzie jej się otrząsnąć i na nowo zaufać dorosłym. Dziewczynka jednak, wbrew wszystkiemu, chce cieszyć się życiem. Czerpie z niego całymi garściami. Jest ciekawa świata. Lubi się przytulać. Codziennie sama przychodzi na Mszę do ksiskiej kaplicy. 
GRUDZIEŃ 2022
Ethel jest z nami od 20 listopada. Gdy tylko przyszła do Kasisi, była bardzo nieufna. Dziś, można zobaczyć uśmiech na jej twarzy. Ma duże wsparcie od dziewczynek w Kasisi, które ciepło ją przyjęły.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Joanna Fabisiak-Dolewska

Maciej I Kornelia

Anna

Sandra Prych

Paulia

:D

MagdalenaiTomasz

Gosia

Beti

Kalina

Shadow

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł