Bejbiki

Faith 2 l

Urodziny: 01.12.2021
W Kasisi od: 09.05.2023

Faith ma matkę, która niestety nie spełniała swojej roli w odpowiedni sposób. Kobieta wykorzystywała swoją córkę do żebrania na ulicy, zmuszając ją do tego codziennie, niezależnie od warunków pogodowych czy zdrowia dziecka. Kiedy sytuacja została zgłoszona odpowiednim służbom, podjęto natychmiastowe kroki, aby zapewnić dziewczynce bezpieczeństwo. Została odebrana matce przez pracowników socjalnych i przyniesiona do Kasisi. Obecnie staramy się stworzyć Faith bezpieczne i stabilne środowisko, w którym będzie mogła dorastać, czuć się kochana i mieć szansę na normalne dzieciństwo.

CZERWIEC 2024
Odkąd pojawiła się w Kasisi, bardzo się zmieniła. Jej pewność siebie wzrosła, co widać na każdym kroku. Jest teraz pełna radości, a jej uśmiech jest niemalże zaraźliwy. Nikt jej nie odwiedza.

Kaszka

Kaszka