moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Faith 5 l

18
Urodziny: 13.10.2017
W Kasisi od: 20.06.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem z siostrami: Grace i Tadiwą. Jej mama jest chora i bezrobotna, nie jest w stanie sama utrzymać dzieci. Kiedy okazało się, że kobieta musi udać się na dłużej do szpitala, postanowiła oddać dziewczynki do Dobrych Samarytanów. Ci zwrócili się po pomoc do opieki społecznej, a ta odesłała rodzeństwo do Kasisi. Są teraz w bezpiecznym, pełnym miłości DOMU. Wierzymy, że kiedy tylko ich mama stanie na nogi, znów będą razem. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Żywe srebro:) Nie da się jej nie lubić. Zawsze uśmiechnięta. Nic nie jest w stanie zepsuć jej humoru. Przyjaźni się z Blessing Tempo. Często wyjada jej resztki ze śniadaniówki. Bo wiadomo, kto zjada ostatki… ;) Faith w lipcu przyjęła chrzest święty. 
LUTY 2023
Jej mama urodziła kolejne dziecko, które zostało jej odebrane. Maleństwo trafiło do innego domu dziecka. Kobieta ostatnio odwiedziła Faith, ale dziewczynka nie chciała nawet się z nią przywitać.
CZERWIEC 2022
Faith chodzi do naszego kasijskiego przedszkola. Blessing szybko zaopiekowała się nową koleżanką i teraz są nierozłączne.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ela M

Roman

Lena

Katarzyna Staszewska

AW

Patrycja

Krystian

Jaceknik

Bernadeta

Grażyna B.

Izabela

Anna H

Marcelina

Ania

Dawid

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł