moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Przedszkolaki

Faith 6 l

18
Urodziny: 13.10.2017
W Kasisi od: 20.06.2022

Dziewczynka, razem ze swoimi siostrami, Grace i Tadiwą, przeszła przez trudne chwile, zanim trafiła do naszego DOMU. Ich mama, chora i bezrobotna, znalazła się w trudnej sytuacji, nie była w stanie samodzielnie zaopiekować się dziećmi. Gdy konieczność długotrwałego pobytu w szpitalu stała się rzeczywistością, podjęła bolesną, ale rozważną decyzję, aby oddać opiekę nad dziewczynkami w ręce Dobrych Samarytanów. Ci, zwracając się do opieki społecznej, kierując się troską o dobro rodzeństwa, zapewnili im schronienie w Kasisi. Dzięki tej decyzji, dziewczynki znalazły się w bezpiecznym i pełnym miłości domu, gdzie codziennie otaczamy je opieką i troską. Wierzymy, że choć teraz oddzielone od swojej mamy, kiedyś, gdy tylko stanie ona na nogi, znów będą razem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Faith to urocza dziewczynka. Bardzo urosła. Ostatnio wypadły jej mleczaki, ale powoli przebijają się już stałe zęby. Dodaje jej to uroku:)
LIPIEC 2023
Żywe srebro:) Nie da się jej nie lubić. Zawsze uśmiechnięta. Nic nie jest w stanie zepsuć jej humoru. Przyjaźni się z Blessing Tempo. Często wyjada jej resztki ze śniadaniówki. Bo wiadomo, kto zjada ostatki… ;) Faith w lipcu przyjęła chrzest święty. 
LUTY 2023
Jej mama urodziła kolejne dziecko, które zostało jej odebrane. Maleństwo trafiło do innego domu dziecka. Kobieta ostatnio odwiedziła Faith, ale dziewczynka nie chciała nawet się z nią przywitać.
CZERWIEC 2022
Faith chodzi do naszego kasijskiego przedszkola. Blessing szybko zaopiekowała się nową koleżanką i teraz są nierozłączne.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Szymon Stankiewicz

Julia Wysocka

Jakub Lampa

Ela M

Roman

Lena

Katarzyna Staszewska

Patrycja

Krystian

Jaceknik

Grażyna B.

Izabela

Anna H

Marcelina

Dawid

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł