Pilna adopcja

Faith 5 l

Urodziny: 01.01.2017
W Kasisi od: 20.06.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem z siostrami: Grace i Tadiwą. Jej mama jest chora i bezrobotna, nie jest w stanie sama utrzymać dzieci. Kiedy okazało się, że kobieta musi udać się na dłużej do szpitala, postanowiła oddać dziewczynki do Dobrych Samarytanów, ci zwrócili się po pomoc do opieki społecznej, a ta odesłała rodzeństwo do Kasisi. Są teraz w bezpiecznym, pełnym miłości DOMU. Wierzymy, że kiedy tylko ich mama stanie na nogi, znów będą razem.

CZERWIEC 2022
Faith chodzi do naszego kasijskiego przedszkola. Blessing szybko zaopiekowała się nową koleżanką i teraz są nierozłączne.

Kosz owoców

Kosz owoców

Kurczak

Kurczak

Witaminy

Witaminy

Mleko

Mleko

Marcelina

Ania

Agnieszka

Małgorzata

Cyryl Jan Łukasiak

Anonimowy Darczyńca

Dawid

MADZIAMADZIA

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!