Przedszkolaki

Faith 6 l

Urodziny: 13.10.2017
W Kasisi od: 20.06.2022

Dziewczynka, razem ze swoimi siostrami, Grace i Tadiwą, przeszła przez trudne chwile, zanim trafiła do naszego DOMU. Ich mama, chora i bezrobotna, znalazła się w trudnej sytuacji, nie była w stanie samodzielnie zaopiekować się dziećmi. Gdy konieczność długotrwałego pobytu w szpitalu stała się rzeczywistością, podjęła bolesną, ale rozważną decyzję, aby oddać opiekę nad dziewczynkami w ręce Dobrych Samarytanów. Ci, zwracając się do opieki społecznej, kierując się troską o dobro rodzeństwa, zapewnili im schronienie w Kasisi. Dzięki tej decyzji, dziewczynki znalazły się w bezpiecznym i pełnym miłości domu, gdzie codziennie otaczamy je opieką i troską. Wierzymy, że choć teraz oddzielone od swojej mamy, kiedyś, gdy tylko stanie ona na nogi, znów będą razem.

MARZEC 2024
Faith to urocza dziewczynka. Bardzo urosła. Ostatnio wypadły jej mleczaki, ale powoli przebijają się już stałe zęby. Dodaje jej to uroku:)
LIPIEC 2023
Żywe srebro:) Nie da się jej nie lubić. Zawsze uśmiechnięta. Nic nie jest w stanie zepsuć jej humoru. Przyjaźni się z Blessing Tempo. Często wyjada jej resztki ze śniadaniówki. Bo wiadomo, kto zjada ostatki… ;) Faith w lipcu przyjęła chrzest święty.
LUTY 2023
Jej mama urodziła kolejne dziecko, które zostało jej odebrane. Maleństwo trafiło do innego domu dziecka. Kobieta ostatnio odwiedziła Faith, ale dziewczynka nie chciała nawet się z nią przywitać.
CZERWIEC 2022
Faith chodzi do naszego kasijskiego przedszkola. Blessing szybko zaopiekowała się nową koleżanką i teraz są nierozłączne.

Kosz warzyw

Kosz warzyw